Opel Konforlumu?

opelin yol tutuşuna güvenliğine bişey dedigimiz yok opele çamur atmıyoruz ama ilahlaştırmayalım da. ben 2000 civarı opellerle vw ler i karsılastırıyorum polo corsadan konforlu golf ve bora astradan konforlu bunlar gerçek. kapı kapanma sesi de tabiki onemli onceki sayfalarda geçmiş . bunlar kalıte hissi veren seyler arabana ne kadar bakarsan bak ben kapımı kapattıgımda şangur şungur bi ses geliyosa cok buyuk bi eksi dir tok bi ses gelmesi lazım bunlar neden onemsemeyelim.. süspansiyonu sert oyuzden konforsuz diyip duruyosunuz arabayı biraz daha konforlu yapmak sadece süspansiyonu yumuşatmaklamı oluyo son model arabalarına binip kullanmak nasıp olmadı vw nin onlar hakkında yorum yapamıyacam ama 2000 model bora astra g kasadan üstün bi araç 2000 vectrayla da konfor rahatlık yönünden yarışabilir
2.aracı BORA olan biri olarak aynen katılıyorum berkay;)

bu konuyu temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp gündeme getirmekten sıkılmadınız yeter artık ya vwlerin ne olduğunu görüyoruz allah şükür astra fden g den inip golf 5 binip burda sallamayın , bişiyede dayandırmıyorsunuzki kafanıza göre allah ne verdiyse sallayın gitsin

bu konuyu temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp gündeme getirmekten sıkılmadınız yeter artık ya vwlerin ne olduğunu görüyoruz allah şükür astra fden g den inip golf 5 binip burda sallamayın , bişiyede dayandırmıyorsunuzki kafanıza göre allah ne verdiyse sallayın gitsin
Sallayan falan yok düzgün konuş ilk önce.herkes fikrini söylüyor.katılırsın ya da katılmazsın o senin bileceğin iş.

bizler bundan 15 yıl önce renault ve tofaş harici arabalara binemezken şimdi neden bindiğimiz araçlara çamur atıyoruz bu araçlar girmeseydi türkiyeye (özal öncesi gibi ) şu anda renault 12 ve şahine biniyor olacaktık o zaman ne olacaktı bilmiyorum şimdi reno 12 mi kaldı denicek tabi yok olsa satamazlar çünki daha iyileri var şu anda onlarda iyi araba üretip iyi araba getirmek zorundalar

bizler bundan 15 yıl önce renault ve tofaş harici arabalara binemezken şimdi neden bindiğimiz araçlara çamur atıyoruz bu araçlar girmeseydi türkiyeye (özal öncesi gibi ) şu anda renault 12 ve şahine biniyor olacaktık o zaman ne olacaktı bilmiyorum şimdi reno 12 mi kaldı denicek tabi yok olsa satamazlar çünki daha iyileri var şu anda onlarda iyi araba üretip iyi araba getirmek zorundalar
Yok melih abi çamur attığım yok.ben arabamı artı ve eksileri ile sevmesem zaten satarım.çok şükür daha iyisini almaya gücümde var ama astra f hoşuma gidiyor.kişiliğime uygun görüyorum.arkadaşın üslubu sinirlendirdi biraz hepsi o kadar.

burası özgür bir forum isteyen istediğini söyler.herkesin kendine ait tecrübeleri var.kimse kimsenin düşüncesini kabul etmek zorunda da değildir.katılmıyorum dersin ve gerkçeni söylersin olur biter ortamı germenin bir mantığı yok.ok?

Geri