Opel Konforlumu?

ben 15 yildan beri vectra ya biniorum 95 den beri son 2 senedir kendi vectrama sahibim c kasa sunu soyliim bence konforu aracin hakkini teslim ediyor ama passatada bindim passat bana daha bi konforlu gelio ama golfmu astra h mi dersenin o kamyonu astranin yanina dahi koymam

cliodan kazasız belasız kurtulup astra h 1.3 cdti a geçtim
merak ediyorum bu arabayı yoldan çıkarabilen varsa elini kaldırsın
2006 model 25000 ytl aldım bence daha fazla eder opele param helal olsun.
kaldırımdan kapı 1cm yüksekken biniyorum kapı kaldırıma oturmuyor buda opeli başka bir sevme nedenim ha ha ha hi ho ho ho ho:pon:

opelin yol tutuşuna güvenliğine bişey dedigimiz yok opele çamur atmıyoruz ama ilahlaştırmayalım da. ben 2000 civarı opellerle vw ler i karsılastırıyorum polo corsadan konforlu golf ve bora astradan konforlu bunlar gerçek. kapı kapanma sesi de tabiki onemli onceki sayfalarda geçmiş . bunlar kalıte hissi veren seyler arabana ne kadar bakarsan bak ben kapımı kapattıgımda şangur şungur bi ses geliyosa cok buyuk bi eksi dir tok bi ses gelmesi lazım bunlar neden onemsemeyelim.. süspansiyonu sert oyuzden konforsuz diyip duruyosunuz arabayı biraz daha konforlu yapmak sadece süspansiyonu yumuşatmaklamı oluyo son model arabalarına binip kullanmak nasıp olmadı vw nin onlar hakkında yorum yapamıyacam ama 2000 model bora astra g kasadan üstün bi araç 2000 vectrayla da konfor rahatlık yönünden yarışabilir

Son düzenleme:
renault u peugeot u fln karsılastırmaya katmayalım onları opelle karşılaştıramayız bile ;)

Bu gerçek daha Volkswagen'in kapısını kapadığınızda gelen sesten belli oluyor. Kullanım maliyeti, parça fiyatları ve tarz gibi konuları bir yana bırakıp yalnızca kalite ve işçilik açısından bakarsak bence volkswagen kesinlikle opelden bir gömlek daha üstün, başka bir deyişle 2.sınıf Audı. Acı ama gerçek.:sorry: ( İnşallah bu sakıncalı görüşlerim yüzünden yakında siteden atılmam:D )
:alkis: :alkis:

bu bi gerçek ne kadar kabul etmesekte vw kullanmak opel kullanmaktan daha cok prestij saglıyor cevrede neden acaba??

benım full modıfıyelı polom vardı polıs bıgun benı durdurmadı hatta bı aragaz yapta kulaklarımızın pası sılınsın dıye espırı yapıyolardı son 3 sendeır astra kullanıyom o kadarda bı modıfıyem yok arkadas herkesın gozu ustumde bıde connet trafıkcılerın arkadam anos yıyom :kop:

benım full modıfıyelı polom vardı polıs bıgun benı durdurmadı hatta bı aragaz yapta kulaklarımızın pası sılınsın dıye espırı yapıyolardı son 3 sendeır astra kullanıyom o kadarda bı modıfıyem yok arkadas herkesın gozu ustumde bıde connet trafıkcılerın arkadam anos yıyom :kop:

herkesın gozu ustumde bu kanıya nerden vardınız, bence çok abartmışsın bende de aynı araba var kimsenin gözü üstümde değil. (opel /astraG) okadarda kaliteli değil güvenlik konusu iyi fakat mutlaka ufak tefek sorunlar yaşıyoruz.

Geri