Opel Merivama çarpmişlar(çok üzgünüm çok)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan BL@DE
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çok çok geçmiş olsun nazar değmiş valla ama hasarınızda çok az o kadarıda arabanın nazarı olsun

geçmişolsun. ya corolla nın oldugu yere parketseymişsiniz.
Allah korumuş yine.

Sağlık olsun üzmeyin canınızı.. Pırıl pırıl yaparlar, kaza yaptığını anlamazsınız bile.. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun yaparlar hiç birşey belli olmaz

çok sağolun arkadaşlar meriva corollanın yerindede olabilirdi adam daha 3 ay önce almıştı arabasını darmadağın oldu resmen ağlıyordu bizim meriva yine ucuz atlatmış ama ben onu gözümden bile sakınırdım çizik bile yoktu arabada yapılırmıydı şimdi bu hemde öyle geniş bir alanda yuh yani şans olayı işte geldi bizi buldu corollayada çok üzüldüm yazık arabalara ama yapacak birşey yok seni bulacaksa orada değil başka bir yerde illaki bulur zaten servis garanti verdi orjinalliği bozulmayacağına kapının döşemesini bile sökmeyecez özel bir makine ile sac dışarı çekilip boyanacakmış sadece hiçbirşey anlaşılmaz asla vede arabanın değerini asla etkilemez dediler sizcede etkilemezmi? bu kadarıda nazarına olsun ne yapalım...

saygılar...

Geçmiş Olsun, üzücü ve can sıkıcı bir durum, Allah beterinden saklasın

Büyük geçmiş olsun öncelikle. Şanslıymışsınızki bununla atlatmışsınız, bu açıdan şükretmek en iyisi. Ayrıca anlaşılsa bile fotografla belgelemişsiniz, sebebi belli. Büyük bir kaza olmadığı için fiyatı etkilemez bence...

İstemesek te oluyo boyle şeyler,Bi daha yaşamamak dileğiyle..Maalesef ortalık fena şekilkde Trafik Canavarı kaynıyo...

Geri