Opel Merivama çarpmişlar(çok üzgünüm çok)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan BL@DE
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
geçmiş olsun çok büyük bişi deil ama can sıkıcı, keyif kaçırıcı...

cok gecmiş olsun

arkadaşlar çoğu usta anlamadı bile bu kapıda birşey yok dedi:) oradaki ustaya harbiden helal olsun dediler:alkis:gerçekten süper iş çıkarmış:good: ama iyi güzelde herşey benim içime bir kurt düştü şimdi adamlar o kapıyı hiç sökme bile sökmeden makine ile sacı dışarı çektiler vede ayrıca yaptıkları boya rötüş gibi birşey yani bu kadar ufak birşeyden aracın değerinin düşmesi çok mantıksız geliyor bana:hıh: sizler ne dersiniz? şimdi bu aracın değeri düştümü? düşmedimi? düştü ise ne kadar düştü tahminen? içimde kaldı valla diğer forumlardan birkaç arkadaş azda olsa düştü deyince
yardımlarınızı bekliyorum...:help:

saygılar...

bu kadar kafaya neden takıyosun anlamıyorum :D küçücük bir sorun kafaya takmaya bile değmez bende arabamın üstüne çok fazla düşerim ama bu kadarda değil :) değer falan kaybetmez araban satmak istediğinde piyasa fiyatı neyse o fiyattan satarsın tekrar geçmiş olsun

Olay sizin hiçbir suçunuz olmadan gerçekleştiği için canınızı sıkıyor
gelip buluyor işte yapacak birşey yok aracınızda yapılmış takmayın
benimde başımdan 3 kaza geçti hiçbirinde suçum yoktu birinde araç içinde otururken gelip çarptılar, 2.si ışıklarda 3. virajı geniş alarak çarptılar, ilk başta çok can sıkıyor, ama boşverin cana gelmesin!

olacak sey deil cok gecmiş olsun soförün sucu carpan cocuktan cok bence.nie anahtarları veriyor cocuga.allah korusun insana da carpabilirdi

arkadaşlar çoğu usta anlamadı bile bu kapıda birşey yok dedi:) oradaki ustaya harbiden helal olsun dediler:alkis:gerçekten süper iş çıkarmış:good: ama iyi güzelde herşey benim içime bir kurt düştü şimdi adamlar o kapıyı hiç sökme bile sökmeden makine ile sacı dışarı çektiler vede ayrıca yaptıkları boya rötüş gibi birşey yani bu kadar ufak birşeyden aracın değerinin düşmesi çok mantıksız geliyor bana:hıh: sizler ne dersiniz? şimdi bu aracın değeri düştümü? düşmedimi? düştü ise ne kadar düştü tahminen? içimde kaldı valla diğer forumlardan birkaç arkadaş azda olsa düştü deyince
yardımlarınızı bekliyorum...:help:

saygılar...
kardes o kadarcık kazadan deger falan düşmez.önemli olan aracın tavanında,direklerinde ,sasesinde,yürüyeninde hasar bulunmaması ve kaportada degisen parcanın bulunmaması.Bu durumlarda aracın degeri bir hayli düşer.sen aracının resmini cekmisin zaten aracı satacagın zaman alan adama gösterirsin ne kadar ufak bir kazası oldugunu.

Son düzenleme:
Geri