Opel Merivama çarpmişlar(çok üzgünüm çok)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan BL@DE
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar allah razı olsun hepiniz bana destek oldunuz servisin anahtarını veren adam tabikide karşıladı aracın masrafına bir güzelde girdim ona orada zaten:mad: adam hem suçlu hem güçlü birde;''olacağı vardı Allah böyle istedi'' falan diye sözler söyleyince anında girdim ona yav kardeşim Allah niye böyle istesin hemde işin içine bir hata yapıpta niye hemen Allah katıyorsun:mad: arabanın arkasına ''Allah korusun'' yazma ile olmuyor sen bu şerefsize anahtarları vermesen böyle olmazdı:mad: adam dayağı yedi sıra çocukta onuda buldum en kısa zamanda onu linç edecem büyük bir zevkle:mad: ben gözümden sakınayım çiziği bile olmasın sen gel çarp hemi:mad: haberi aldımki kan beynime sıçradı zaten şok oldum ama hesabını ne kadar sorarsan sor merivam eskisi gibi olmayacak gözümde artık:cry: bilsemki merivamın değerini hiç etkilemeyecek hiç üzülmem nazarına olsun derim:cry: ne dersiniz etkilermi merivamın değerini arkadaşlar bir cevap verin lütfen? acayip üzgünüm bütün dengem bozuldu inanamıyorum araba şuanda serviste yapılıyor oradaki adamlardan çok titiz olmaları için rica ettim hiçbirşey anlaşılmayacak garanti veririz dediler değerde asla etkilenmez diyorlar ama:cry: çok acayip dengem bozuldu çok düşkündüm merivama çok...:cry: :rulet2:

saygılar...
anlayabiliyorum sizi :( çok çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. Değerini çok fazla etkileyeceğini sanmıyorum. Öyle büyük bir şey yok. Arkadaşın da dediği gibi resimle falan belgelemişsiniz.. Ortada her şey.. tekrar geçmiş olsn.

arkadaşlar merivamı büyük ihtimalle satacam servisten geldimi çünkü artık o vuruk içimde kalacak sürekli:cry: fiyatını etkilermi? etkilersede ne kadar etkiler? bazı arkadaşlar etkiler anlamında ''çok fazla etkilemez'' demiş çok üzüldüm valla:cry:araba 2004 model daha 17000km de çiziksiz garaj arabasıydı gözümden sakınırdım yapılırmıydı bu arabaya bu:rulet2: bir akıl verin yardım edin arkadaşlar:help:

saygılar...

usta bence çok büyüttün be... nolcak araban gelcek ilkgünkü gibi.. tabi yetkili serviste yada işinin ehli bi yerde yapıldıysa..
benim arabadada boya var ki istanbuldaki çoğu arabada vardır.. hiçte gözümden düşmedi araba..
vazo deilki bu gözünden sakın senelerce bişey olmasın..illaki biri gelcek vurcak yada sen gitcen birine vurcan.. kaza riski herzaman vardır..
arabanın şasesinde bişey yok hatta kapının direğindede bişey yok diosun.. ufak bi kaporta işi..canını sıkmana değmez!
geçen benim tampona sürtmüş biri beyaz boyası çıkmış benim arabanın üstüne.. ilk bi moralim bozuldu ulan o kadar sağlam geniş yere çekmiştim nasıl sürtmüş burda dedim ama napalım arabaCILIK sonu CILIK.. sonra pasta sürdük bayağ bi çıkardı az bişey dikkatli bakınca görüosun izini..
araba bu kadar stres yapıosa sende bence bidaha araba alma..kalbine yazık

arkadaşlar merivamı büyük ihtimalle satacam servisten geldimi çünkü artık o vuruk içimde kalacak sürekli:cry: fiyatını etkilermi? etkilersede ne kadar etkiler? bazı arkadaşlar etkiler anlamında ''çok fazla etkilemez'' demiş çok üzüldüm valla:cry:araba 2004 model daha 17000km de çiziksiz garaj arabasıydı gözümden sakınırdım yapılırmıydı bu arabaya bu:rulet2: bir akıl verin yardım edin arkadaşlar:help:
saygılar...
Neler hissttiğini çok iyi anlıyorum. Benimde aracımı boydan boya çizmişler 20 günlükdü aracım temiz olur diye sıfır almıştım.Şimdi içimden arabaya binmek gelmiyor. Eğer canın sıkılırsa adamın adresini al ara sıra git tekrar tekrar döv derim ben... Yoksa içinden atamazsın bu sıkıntıyı. Çoğcuğun bi suçu yok. Çünkü dediğin gibi o cocuk. Hangimiz onun gibiyken babamızın aracını kaçırmadık ki. (Ben hiç kaçırmadım aslında ehliyetim olana kadar hiç hevesim yoktu)

Öncelikle çok geçmiş olsun. Serviste aracını ilk günkü haline getirirler değerinde de düşme falan olmaz merak etme ama sana tavsiyem bu kadar düşme arabanın üstüne. Sakınan göze çöp batarmış. Uzaktan sev onu :)

Geçmiş olsun.:(
İnsanın üzülmemesi elde değil. Bu ruh halinizi aşırıya kaçacak şekilde etkilememeli bunlar trafiğe çıkan veya sizinki gibi park halinde olupta kazaya uğrayan her araraç kullananın yaşayabileyeceği normal bir olay olarak kabullenmeli .Satmanız sonuçta herhangi bir şey değiştirmiyecektir,alacak olacağınız yenisinin de başına ne geleceği meçhul aracınızdada önermli bir sorun yok.
:(

arkadasım çok geçmiş olsun Allah daha beterinden korusun bende yakın zamanda kaza yaptım. gözümden sakındığım corsamla daha servisten çıkmadı ama ustama güvenim tam eskisi gibi olacagını umuyorum. sende çok takma kafana moral bozucu da olsa bunla atlattıgına şükret...

arkadaşlar merivamı bugün teslim aldım TRABZON ana Opel bayisinden ustalara rica etmiştim gerçekten adamlar harika yapmışlar hiçbirşey kesinlikle belli olmuyor aynen eskisi gibi kapıya birde cila çekmişler pırıl pırıl değerin düşmesi konusundada konuştuk bayağı asla düşmez çünkü bu kapıdaki olay çok ufak basit birşey dediler kapının döşemesini bile sökmedik sadece sac özel bir makina ile dışarı çekildi dediler titizcede boyadık dediler bu her araçta olağan şeydir değeri etkilemez o kadar küçük birşey dediler dikkate alınmaz satarken diyorlar yani moralim yerine geldi arabaya boya oturduktan sonra güzel bir şekilde komple cilalattıracam bizim boyacı ustaya bakalım o cilalarken anlayacakmı oda anlamazsa kimse anlamaz zaten;) inşallah bu ilk ve son olur Allah kimsenin başına vermesin böyle bir olay merivama güzel bir nazar boncuğu takacam sizede tavsiye ederim:good: görüşmek üzere.

saygılar...

Geri