Opel Vectra 1.6 GL Yorumlarınız.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Arbalot
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Arbalot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ilk defa araba alıcam,

1996 model Opel Vectra 1.6 GL 16W var bir tane 13.500'tl ye sizce bu araba nasıldır? Veya bu fiyata daha iyi birşey bulabilirmiyim? Araç 160.000 km'de olup üzerinde tartarini lpg var.

benimde 1.6 benzinli hiçbir sorun yok kasaya göre ama lpg de nasıl olur bilemem. Arkadaşta 1.8 var lpg li benimkinden seri olmasada yakın çok fark etmiyor yani..

alınır rahat ol 4 yıl 1.6 vectra kullandım tatmin edecektir.şu an 2000 motor vectra kullanıcısıyım askere giderken satmak zorunda kaldığım için değiştirdim her iki motoru da denedim

Arkadaşlar ilk defa araba alıcam,

1996 model Opel Vectra 1.6 GL 16W var bir tane 13.500'tl ye sizce bu araba nasıldır? Veya bu fiyata daha iyi birşey bulabilirmiyim? Araç 160.000 km'de olup üzerinde tartarini lpg var.
Arkadaşım 98 modelini tam 5 sene kullandım 1.5 ay önce orjinal 75 bin km de 17000 tl ye sattım. Düşüneceğin en son şey motor gücü olsun. Öyle yük taşıdım ki hemde iğdır eskişehir arası. Iki sene önce landirenzo tüp taktirdım serviste. Epey sorun yaşadım ama servis çözdü. Bence vergisi düşük yakıtı makul harika bir araç. Parçası pahalı motoru temiz olsun iyice baktırıp öyle almakta fayda var. Yola iyi basan taş gibi bir araç. Temizse kesinlikle tavsiye ederim.

Fark varmış :).

7 senedir 1.6 vectra kullanıyorum üzerinde zavoli lpg var.
1.6 motor o kasanın hakkını veriyor. kesinlikle şüpen olmasın. yetmez diyenlerde olabilir fakat bu tamamen beklentilere ve arabaın bakımlarına temizliğine kalmış.
eğer çok beklentin yoksa araç iyidir.
çevremde gözlemlediğim şöyle bir yanlış var.. hem motor hacmi düşük olsun az yaksın, vergisi düşük olsun hemde ferrari gibi performansı olsun. bunların hepsi aynı araçta olmaz

Geri