Opel Zafira Kulubu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan rifaz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
merhaba,

öncelikle hayırlı olsun ne kadara aldını öğrenebilirmiyim ?
direksiyonla ilgili sanayide aigbag kapağını cüzi rakamlara değiştiriyorlar.
Teşekkür ederim 16.bin'e aldım ama çok uğraştım yalnız bu rakam için bilmiyorum daha temiz bu fiyata yakın bulamazdım herhalde;simit tüplü lpg ve 2014 vize var 125000km sol çamurluk değişik sadece ama eski sahibi çok kötü bakmış içi berbat bakalım toparlamaya çalışacaz.

herkese merhaba,

Aranıza yeni katıldım, 2001 1,6 kullanıcısıyım, henüz bugün aldım. İlk gözlemlediğim keyifli ancak ağır, frenleri çok güvenli gelmedi. Ayrıca bir sorum olucak ruhsatta 1,6 zafira Fv diye geçiyor, Fv ne demek ?
hoşgeldiniz abdullah bey
Fv yi ilk defa duydum desem yalan olmaz. 2006 sonrası kasalar new zafira olarak geçiyor ruhsatta

Teşekkür ederim 16.bin'e aldım ama çok uğraştım yalnız bu rakam için bilmiyorum daha temiz bu fiyata yakın bulamazdım herhalde;simit tüplü lpg ve 2014 vize var 125000km sol çamurluk değişik sadece ama eski sahibi çok kötü bakmış içi berbat bakalım toparlamaya çalışacaz.
hoşgeldiniz Erdal bey zafiranız hayırlı olsun. 1.6 lar kötü değil ama 1.8 olması da bir avantaj.

koltuk kaldırma kolunu yan sanayi bulmanız biraz zor. Belki çıkmacılarda bulabilirsiniz ama sanayide gezmek lazım. Hiç uğraşmayıp servisten alabilirsiniz.Plastik aksam olduğu için çok pahalı değildir kanımca.

Selamlar

hoşgeldiniz Erdal bey zafiranız hayırlı olsun. 1.6 lar kötü değil ama 1.8 olması da bir avantaj.

koltuk kaldırma kolunu yan sanayi bulmanız biraz zor. Belki çıkmacılarda bulabilirsiniz ama sanayide gezmek lazım. Hiç uğraşmayıp servisten alabilirsiniz.Plastik aksam olduğu için çok pahalı değildir kanımca.

Selamlar
Hoşbulduk teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için iyi günler.

Hoşbulduk teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için iyi günler.
Kenan bey bi konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var yeni aldıgım aracıma sıfır motor yaptırıyorum zafira 1.8 2001 krank miline ihtiyacım var nette zafira 1.8 diye arayınca bulamıyorum vectra 1.8 le aynı motorumu kullanıyorlar acaba veya uygun bulabilecegim bi adres varmı yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler.

Kenan bey bi konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var yeni aldıgım aracıma sıfır motor yaptırıyorum zafira 1.8 2001 krank miline ihtiyacım var nette zafira 1.8 diye arayınca bulamıyorum vectra 1.8 le aynı motorumu kullanıyorlar acaba veya uygun bulabilecegim bi adres varmı yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler.

%90 aynıdır,kesin bilgi için motor kodlarına bakmak lazım, bu konuda çok bilgim yok.

Teknik servis bölümüne bir konu açarsanız sitedeki ustalar net bilgi verecektir

Geri