Opel Zafira Kulubu

avusturya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar bi sorum olucakdi cam acma kapama dugmelerine uzun sure basili tutup birakdigimda geriye kalan cam acikligi otomatik kendiliginden kapaniyordu ama gecen gun bi sigortalarini kontrol ediyim dedim :( cikarip birdaha yerine takdim sadece ve bundan sonra simdi dugmeye uzun sure basili tutup birakdigimda oldugu yerde kaliyor bilgisi olan varmi acaba ???? bise daha arka sol camim acilip kapanmiyodu nonun icin kontrol edmisdim kapi acildiginda körüklü bir kablo var icinde ufak kablolar bulunuyo :p kapiyi acip kapattikca o kablo arada sikisiyo ve icerdei kablolari kopuyo gecen sene izindeyken basima gelmisdi izmitte yapdirmak kolay oldu kopan kablolar leyimle leyimlendi tekrar ama bu seferki cok zamansiz oldu basina böle bi hadise gelen varmi ?? yoksa arka kapilari fazla kullanmayin

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birinci sorunun cevabi .cam acma dügmesine elini basili tut komple cam acilsin hemen kapama dügmesine kapanana kadar tut .hic durmadan üc kez indir kaldir normala dönmesi lazim..
ikinci sorunun cevabi da sen zaten daha önce yaptirmissin bende de oldu birkez serviste yapildi .calismayan tarafin kapisini aciyorsun ve o kabla demetini dikkatli bir sekilde cikariyorsun daha sonra kopmus olan kablolari birlestiriyorsun bu birlestirme isini elektrikcilerin kullandigi bir parca var iki kablo arasina takiliyor yasadigin yerde bir oto parcacidan bile kolaylikla bulursun kendinde yapabilirsin illaki servise gerek yok bu islemi yaparken kapi iclerini sökmene gerek yok akinda olsun..malesef bizim arabalarda sik rastlanan bir durum..

drawtime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar xenon hakkında iyi bilgisi olan varmı hanmi marka daha kaliteli..?
Etrafta görüyorum 100 liraya var diyolar ama beyaz ampül gibi yanıyor..?
Önerebilceğiniz bir marka var mı..?

murry666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal xenon ampülü mi yoksa xenon kit mi ariyon?

orjinal xenon ampülü philips color match süper.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilal xenon la ilgili konular var bence en iyisi ordan sorustur neticede astrasi vectrasi zafirasi yok uygulanan sistem ayni..

murry666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal xenon olana yeni ampül istiyorsa burdan ben tanesini 65€ bulabilim..
ama deyiyor.
harika aydinlatiyor..

yoksa emrah dedi gibi, bosuna yukarda ara tusu durmiyor :D