Opelini ne kadar çok seviyorsun?

opelini ne kadar çok seviyorsun?

• her an satabilirim.

Oy: 16 17.4%
  • sıkışırsam satabilirim.

Oy: 10 10.9%
  • iyisini bulursam satabilirim..

Oy: 33 35.9%
  • alacağım yine opelse ancak satabilirim..

Oy: 33 35.9%

• Kullanılan toplam oy
    92
  • Anket kapatılmış .
satarsam tekrar opel almam büyük ihtimalle... ama satmayıda pek düşünmüyorum ...

Arabamı satıyorum, ancak almayı planladığım sınıfta zevkime ve/veya bütçeme göre bir Opel olmadığı için mecburen başka bir araba alacağım. Vectra OPC alacak param olsa gider alırdım. 30-35 TL'ye alınabilecek spor sedan araçlar arasında Opel'den iyi alternatifler var.

opelim netin başkanı, sen böyle yaparsan diğerleri ne yapsın?

Ne yalan söyleyim satmam için neden yok ama değiştiricek olsam günün şartlarına göre tüm markalara bakarım.

Son düzenleme:
Ekonomik şartlarım nedeniyle şimdiye kadar aldığım araçların en iyisi. Değiştirme (model yenileme amacıyla) durumum olursa yine Opel Vectra alırım, sıfır alma şansım şimdilik imkansız, ama sıfır Vectra ayarında bir araç alacak kadar bütçem olsa (50.000-60.000 civarı) seçenekler değişebilir, çünkü yeni Opel'leri fazla beğenmiyorum.

iki aracım var ikiside opel.yıllardır kiracıyım bir gün ev almaya kalkarsam belki satarım oda mecburen yoksa asla ayrılamam....astra nb 1.8 cosmo

karıyı boşarım opelimi boşamam :)

şaka bi yana opel beni yeterince tatmin ediyo, kalite hissi...

bir sonraki aracım yeni kasa astra 1.4 turbo falan olabilir , ama gönül isterki corsamıda satmayım dursun hep, tabi imkan meselesi bakıcaz..

karıyı boşarım opelimi boşamam :)

şaka bi yana opel beni yeterince tatmin ediyo, kalite hissi...

bir sonraki aracım yeni kasa astra 1.4 turbo falan olabilir , ama gönül isterki corsamıda satmayım dursun hep, tabi imkan meselesi bakıcaz..

sanırım bayanlar okusa canı yanacak çok arkadaş olacak..

Geri