Opelini ne kadar çok seviyorsun?

opelini ne kadar çok seviyorsun?

• her an satabilirim.

Oy: 16 17.4%
  • sıkışırsam satabilirim.

Oy: 10 10.9%
  • iyisini bulursam satabilirim..

Oy: 33 35.9%
  • alacağım yine opelse ancak satabilirim..

Oy: 33 35.9%

• Kullanılan toplam oy
    92
  • Anket kapatılmış .
Babam Opel Türkiye'de çalıştı o nedenle biraz fazla ilgi gösteriyor Opel'e karşı ama arabayı alırken nikah kıymıyoruz sonuçta daha iyisi olursa satarım.

bmw ve opel arasinda gidip geliyorum. en son bmw mi satip zafi aldim ama yine güzel bir m paket 535 d yada x5 3.0 d sport icin zafimi feda edebilirim..;)

bmv bulursam kafama göre herturlu satarım :D:D
arabamı sevıyorum ama derdı bıtmıyor nazar cok degıyor :D:D

Arabamın ;
konforun'da
temizliğin'de
süratin'de
fiyatın'da......
bir araç bulursam ....belki..:cool:..o'da olmadığına göre....:D

opel'den şaşmam abii...

şimdi şöyle bir durum var: bir araba alıp ondan başka pek araç kullanmayan veya aracını uzun süre elinde tutanların bazılarında haliyle arabaya ve markaya bir alışkanlık söz konusu oluyor.(bir nevi o araba ile özdeşleşme) Sonra herhangibir nedenden dolayı arabayı değiştirme durumu olduğunda, yeni markanın soru işaretlerinin getirdiği tereddüt eskiden kullanılan sadık dostun yanında sınıfta kalıyor. böyle çok megancı da var, opelci de ya da vw ci de...

ben mi? :) ben burdaki arkadaşlar gibi Opel'i gerçekten beğendiğim için tercih ettim. bundan sonrada kolay kolay vazgeçeceğimi sanmıyorum.( C kasa Mercedes alabilirsem ayrı -hemi de beyaz-:) ) doğru yolu bulduk neden değiştirelim di mi :)

Opelimi Seviyorum.Konunun Basından Beri Okkudum Bazı Mesajlar Baya ciddi bir sevgi var o derece sevdigimi sanmıyorum :).. Aldıgım günden beri satmayı düşünüyorum aslında :D Opelden sonrakı tercihim Mercedes, Audi ,Volvo :) ( yası küçük bir araba olsa bile ) ama opel alırsamda son araclar bana güven vermiyor gider Astra G alırım ;)

yeni astramızdan nefret ediyorum,vectra b2 yi çooooooooooooooook ama çok seviyordum ama artık yok malesef:(:(:(:(:(:(:(

Aracımı çok seviyorum ve değiştirmeyi düşünmüyorum ancak değiştirirsem alacağım araba Vectra 2.2 olacaktır.Bu saatten sonra 1.6 araca binmem galiba.(İnsignia 1.6 turbo hariç :) )

Geri