Opelini ne kadar çok seviyorsun?

opelini ne kadar çok seviyorsun?

• her an satabilirim.

Oy: 16 17.4%
  • sıkışırsam satabilirim.

Oy: 10 10.9%
  • iyisini bulursam satabilirim..

Oy: 33 35.9%
  • alacağım yine opelse ancak satabilirim..

Oy: 33 35.9%

• Kullanılan toplam oy
    92
  • Anket kapatılmış .
yeterli param olsun, Insignia OPC alırım.
üstüne birde nüfusa geçiririm. çünkü nasıl olsa 2.elde gitmeyecek :D

okadar parayı Opel'e bağlayabilecek kadar seviyorum :good:

onceki aracim 97 vectra idi daha iyisini buldum sattim bunu aldim simdilik degilde ilerde vectra c dusunuyorum o zaman da bunu satar onu alirim yani bizimki bir tutku

Forever opel..

BUNDAN ÖNCEKİ HASTASI OLDUĞUM MÜKEMMEL KASA VECTRA 1.8CD İDİ..
ŞİMDİ İSE 2.ELDE ZARAR EDECEĞİMİ BİLE BİLE MERİVA OPC ALDIM..
PİŞMAN DEĞİLİM..
AFFIMI İSTEMİYORUM..:kop::kop::kop:

Corsa Opc'den birkaç sorun dışında çok memnunum. Hatta yine hothatch bir otomobil alacak olsam yine opc alırdım.. Bundan sonra ne olur bilemem,Opel olabilir , ancak opel olmadan önce diğer markaları da araştırırım. Opel alacaksam da ya insignia , ya GT ya da Speedster düşünürüm,diğer modelleri düşünmem açıkçası...

Şu an ki opelimden çok memnunum,Kusurları varmı bence var ama hangi evlat kusursuz ki.Yeni çıkacak olan astra gtc için satacağım.Gelmesini bekliyorum birde kabin içlerini çok sevmiyorum opellerin yada gözüm alıştı diye herhalde.SAAB dan sonra en eğlencesiz dashboard bizde.:)ama !!!yeni kasaların iç dizaynını çok begendim.İnsignia>'larınkiyle aynı olacak bence iyi satacak.Opelden memnuniyetsizlik beklentilerle orantılıdır.IQ su normal bir çocugum var düşüncesiyle hareket edince herşey daha kabul edilebilir oluyor.

SEVGİLER SAYGILAR

merhabalar.. 5 yıl kadar vectra b araç kullandık.. arabayı şekil, dizayn olarak ne kadar sevsemde sanayinin yolunu bazen saçma nedenlerden bazen de ciddi nedenlerden aşındırdım.. sonra satıp 2004 focus hb aldım ve şuanda gerçekten daha memnunum... opeli aratmıyor açıkcası.. ama vectra nın yeri tabiki başka benim için..

Satarsak tek satma nedenimiz dizel almak için olur. Onun haricinde çok ilginçtir 12 yaşında bir araba nerdeyse 10 yıldır bizde. Şimdiye kadar bakımlar haricinde 2 kere servise gitti. Performans sağlamlık kalite vs. olarak gayet tatmin edici. E durum böyle olunca opele güvenimiz arttı bundan sonrakide %90 opel olur.

Geri