Opeller De Yağ Kaçakları Ve Yağ Kaçak Önleyici

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu da gösteriyor ki bu üründen bize hayır gelmeyecek anlaşılan.

peace27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben konudada bahsettğim gibi hepsi pazarlama odaklı.En iyi sonuç güzelim conta.

_f_b_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konu yağ kaçağı derken yağ yakan araçlar içiin değilmi eğer öyleyse benimde sıkıntım var 1500 km 1 litre yakın yağ eksiltiyor ya motor yapılacak yada böylece bineceğğiz motor yaptırmaya 1500 tl dedi ustam bnde yaza bakalım dedim sonra yağ satan bi tanıdık 444 diye bi katkı maddesi var baya etkili dmişti kullanmadım bilmiyorum yağ değişiiminde deneyecem

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bu konu yağ kaçağı derken yağ yakan araçlar içiin değilmi eğer öyleyse benimde sıkıntım var 1500 km 1 litre yakın yağ eksiltiyor ya motor yapılacak yada böylece bineceğğiz motor yaptırmaya 1500 tl dedi ustam bnde yaza bakalım dedim sonra yağ satan bi tanıdık 444 diye bi katkı maddesi var baya etkili dmişti kullanmadım bilmiyorum yağ değişiiminde deneyecem

Yok bu durum ondan değil bu durum conta sorunu. Sizin durum biraz farklı ;)

serkanyıldız

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba..

Bende son 4 gündür yağ sızdırma sorunu yaşıyorum. Ustaya gittim motorun alt tarafı komple indiricez yeri bulucaz contalardan biridir dedi ortalama 500 600 masraf çıkardı. 300 işçilik dedi onun içinde. Haliyle çok geldi bana. Az da bi sızdırma yok gerçeği söylemek gerekirse ama aklıma da bu kimyasallar geldi. Sizce arkadaslar kullanmalı mıyım??

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar merhaba..

Bende son 4 gündür yağ sızdırma sorunu yaşıyorum. Ustaya gittim motorun alt tarafı komple indiricez yeri bulucaz contalardan biridir dedi ortalama 500 600 masraf çıkardı. 300 işçilik dedi onun içinde. Haliyle çok geldi bana. Az da bi sızdırma yok gerçeği söylemek gerekirse ama aklıma da bu kimyasallar geldi. Sizce arkadaslar kullanmalı mıyım??

Bende bulsam alacağım da adam gibi bir marka ve şu marka zımba gibi denen bir ürün bulamadım şahsen. Nette de açık net bilgi yok.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
sağlam daha önce alışverişimde sorun olmamıştı

Eyvallah bugün yine aracın altına baktım ama yağ görünmüyor. Sanırım o -22 derecenin etkisi oldu sanki. Normal de pek kaçak filan olmazdı benim araba da ama maşallah bu yıl da soğuk Ankara da tavan yaptı.