otomatik kilitleme

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Emrah64
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
merhaba arkadaslar babamın c4 ünde olan otomatik kapı kilitleme olayı bizim araclarda da varmı kapı kilitme olayı derken herkezin bildigi gibi arac hareket ettigi andan itibaren 20 km hıza ulasınca kapılar otomatik kilitleniyor (bunu menüden acıp kapatabiliyoruz istege baglı)benim ögrenmek istedigim arac park halinde kapılar kilitli iken,acma tusuna basıldıgında kilitler acılıyor ama kapılar acılmadıgı müddetce,arac belli bir süre sonra otomatik tekrar kapıları kilitliyor bu durum bizim araclarda da varmı ben bunu denedim aractan indim kapıları kilitleyip tekrar actım başında biraz bekledim ama kilitlemedi arac ayarlarını kurcaladım sanki bizim araclarda da var gibi belkide yok tam olarak bilmiyorum ya da var ben çözemedim sizce durum nedir?

Ynt: otomatik kilitleme

araç özellikleri menüsünde config e girerek bulabilirsiniz iki farklı kilitleme modülü var göreceksinizdir
1.si bahsettiğiniz belirli bi hızdan sonra olan kilitleme (benim kullandığım)
2.si ise istediğiniz kilitleme yanılmıyorsam (anahtar içerde kalırsa vb. nedenlerle kullanmadığım)

ozgun88 link' Alıntı:
araç özellikleri menüsünde config e girerek bulabilirsiniz iki farklı kilitleme modülü var göreceksinizdir
1.si bahsettiğiniz belirli bi hızdan sonra olan kilitleme (benim kullandığım)
2.si ise istediğiniz kilitleme yanılmıyorsam (anahtar içerde kalırsa vb. nedenlerle kullanmadığım)
ne kadar kilit olayı varsa menüde hepsini aktif ettim sanırım bizim araclarda yok

kumanda ile kiltleri acar herhangi bir kapıyı acmazsaniz arac kapıları tekrar kilitliyor. menulerde bu secenek en azından benim aracımda mevcut ve çalışıyor

Cosmo link' Alıntı:
kumanda ile kiltleri acar herhangi bir kapıyı acmazsaniz arac kapıları tekrar kilitliyor. menulerde bu secenek en azından benim aracımda mevcut ve çalışıyor
ben sunu aksam tekrar kurcalayayım belki seceneği yanlışlıkla offline yaptım

Cosmo link' Alıntı:
+1

kilitleme süresini kendiniz mi ayarlıyorsunuz otomatik mi?

Emrah64 link' Alıntı:
kilitleme süresini kendiniz mi ayarlıyorsunuz otomatik mi?
ben hiç kurcalamadım ama aracın kapısını kapattım bahçe içinde kilitlemedim araç önünde bi arkadaşımla sohbet ederken kendiliğinden kilitlendi allahtan anahtarı almıştım yanıma tahminen 5-6 dk sonra kitliyor ancak anahtar üstündeyken kilitlermi bilemiyorum

Geri