Otomobilimize ne kadar önem veriyoruz

sizce aracımızı nereye götürmek en doğrusu

• yetkili servis

Oy: 52 36.6%
  • özel servis

Oy: 39 27.5%
  • tanıdık bir usta

Oy: 51 35.9%

• Kullanılan toplam oy
    142
ben özel opel servisine gidiyorum resmi servisin yarı hatta çeyrek fiyatını veriyroum çok ilgili alakalılar ve resmi opeldeki her tür alet edevat her şey var software yenilemeler bile en güncelleri var.

bunun dışında her yiğidin yoğurt yiyişi tabiki farklı

bazıları bir sorun çıkdımı hemen götürür bazıları sorunların birikmesini bekler bekler topluca yapar sıfırlar.. ben bu ikincilerdenim beklerim beklerim toplucana gideirm her şeyini bir kağıdada not ederim unıtmıyım diye bir hamlede yaptırırım..

Özel servisi tercih ediyorum..

Bende özel servis diyorum.Ben bir camın arkasından yada bekleme odasından arabamı izleyemem.Teknik eleman olduğumdan çalışan ustanın takım tutuşundan anlarım o sebepten aracımın yanında olmaıyım ve yapılan işlemi görmeliyim.Çok samimi olduğum arkadaşımın özel opel servisi var yetkili serviste 15 yıl çalışıp ayrılan arkadaşlardan oluşan bir ekip onların yetkili servislerde yapılan işleri ve patronların politikalarını bir dinleseniz kulaklarınıza inanamazsınız.
Arkadaşım servisinde orjinal parça kullanıyor ve parçalar 2 yıl garantili ayrıca garantiden malzeme değişimi çok daha kolay.
Müşteri isterse yan sanayi malzeme kullanılıyor.Genelde bütün opelciler orjinalden yana... ayrıca işçilik adı altında yüklü rakamlar alınmıyor.
Tabiki bunlar benim fikrim...Ama aynı malzemeyi özel serviste yarı parasına değiştirebilirsiniz.Tercih sizin..

evet özel servislerde orjinal parça kullanır kimse lütfen bilmeden yazmasın benim servisim soruyor şu parçan değişicek yan sanayisi şu kadar orjinali bu kadar ama biz orjinalini tavsiye ederiz diyorlar hatta bana değişicek parçaların listesini veriyrolar istersen sen git al parçaları gel biz takalım diyorlar sonuçda bizde parçaları dışardan alıyoruz diyorlar kimsede lütfen bilmeden yazmasın benim amortisörüm patlakdı değişdi yenisi defolu çıkdı ses geliyordu götürdüm 3 ay sonra adamlar git garantiden değiş bile demediler aldılar parçayı garanti belgemi yenisini hemen takdılar ayrıca 60 bin bakımında yetkili servisin triger seti bakım dahil bana verdiği fiyat 800 milyondu benim servisim hepsini 500 e halletti 300 milyona ben depomu 2 kez doldurturum yazık değilmi milleti zengin ediyoruz

yetkılı servıs fıyatları cok uçuk oldugu ıcın ozel ve tanıdık usta dıyorum...

ben yetkili servis diyorum

en doğrusu yetkili servis fakat zaman ve fiyat konusunda iticiler ekstrem bir durumla karşılaşınca servis gideyim deseniz yok randevu almanız gerek yok bugün bırakın yarın alın v.s v.s fakat götür özel servise hele bir de usta kafa adamsa sabaha kadar çalışır nazda yapmaz adamın kesesini de emmez onun için en esaslısı özel servis

Geri