Otomobiller erkeklerin ikinci eşleri midir?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan exilegs
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Otomobiller erkeklerin ikinci eşleri midir?

• Evet

Oy: 81 53.6%
  • Hayır

Oy: 22 14.6%
  • Otomibller erkeklerin gerçek eşleridir

Oy: 48 31.8%

• Kullanılan toplam oy
    151
kesinlikle birinci.

Kızlar yuzume bakmadı hiç bir zaman , ama o calibram bana baktı , biraz cebime baktı ama giderken o kızlara kapak oluyor canım benim . O direksiyondaki opel logosunun parlaklığını hiçbi kızın yüzünde göremedim . Gördüklerim de beni sevmez çıkıyo . Zaten oğlanlar parsellemiş kalite kızları.

son kelamın için :kop::kop: ilahi eren neden acaba :kop::kop:

bence otomobiller ikincidir her zaman yanınızda olan eşinizdir bunu unutmayın...ama erkekler utangaç oldukları için yalandan otomobil diosunuz anlıyom sizi he:kop:he:kop:

kesinlikle birinci.

Kızlar yuzume bakmadı hiç bir zaman , ama o calibram bana baktı , biraz cebime baktı ama giderken o kızlara kapak oluyor canım benim:cool: :D . O direksiyondaki opel logosunun parlaklığını hiçbi kızın gözünde göremedim . Gördüklerim de beni sevmez çıkıyor . Zaten oğlanlar parsellemiş kalite kızları:mad: :mad:

Satamıcam bu pirensi zaten biliyorum vazgeçemem eşssiz bişiy bu. Bana hayattaki olumsuzlukları unutturuyor .Onla ilişkim alarmın cakcaklamasıyla başlıyor sonra marşa basıyorum neyse utanıyorum fazla özele girmeyelim:D :D :D :D
Duygularıma tercüman olmuşsun Eren abi :good: :good: :good:
ondan sonrasını devamı getiriyim madem oda benden:)
rolantiden düşesiye kadar normal gidiş veee sonra o redline daki sesi yokmu işte orda hiç kimseyi gözüm görmez Eren abi kim nederse desin Hatta arçla aramız öle bi bağ olduki hatta ne zaman bizim araçla gideceğimiz vakit bizim Kasırgayla gidelim ya nolcak derim yani benim için böle bişey:rolleyes:
ama tabiki herşeyinde bi sonu olabilir ne zaman karşıma harbiden bi kız çıkarsa işte o zaman aramıza girer ama dediğim gibi işin baya bi ciddi olması lazım yani evliliğe kadar gider oda çünkü kasırgayla arama girmesi gerçekten zor:D :D :D

Yok olmaz kasırga burak c20xe den gayrısı yalan . Hiç değilse ümit verip sonra şamar atmıyor hanımlar gibi . Yani şöyle ki mesela 330 la kalktın bir geçtin bidaha geçilmiyosun bunla. Kırmızı devirlerde gezme ama üzersin kasırgayı sakın . Abi çekmene gerenk yok aynı yaştayız. d:

Arabama saatlerce bakarım hatta önüne masa çekip rakı içmişliğim vardır . İKİ AYAGIM GÖL SUYUNDA D: Bir gram üstünde kum kalmayana kadar yıkarım çiziksizleşene kadar cilayı basarım acımam . Ama bayan arkadaşına doya doya bakamassın utanırsın yıkayamassın cilalayamassın. Önünde rakı içemessin onun için herşeye ragmen ---calibra---- . Yaktığı benzin helal olsun tüpe de geçirmicem D:

Son düzenleme:
Yok olmaz kasırga burak c20xe den gayrısı yalan . Hiç değilse ümit verip sonra şamar atmıyor hanımlar gibi . Yani şöyle ki mesela 330 la kalktın bir geçtin bidaha geçilmiyosun bunla. Kırmızı devirlerde gezme ama üzersin kasırgayı sakın . Abi çekmene gerenk yok aynı yaştayız. d:

Arabama saatlerce bakarım hatta önüne masa çekip rakı içmişliğim vardır . İKİ AYAGIM GÖL SUYUNDA D: Bir gram üstünde kum kalmayana kadar yıkarım çiziksizleşene kadar cilayı basarım acımam . Ama bayan arkadaşına doya doya bakamassın utanırsın yıkayamassın cilalayamassın. Önünde rakı içemessin onun için herşeye ragmen ---calibra---- . Yaktığı benzin helal olsun tüpe de geçirmicem D:

vah vaahhh erenim senin durum vahim kardeşim :)
benim calibra da bu tarzda yakmaya devam ederse ben de dedıgın gıbı sadece karsısına gecip bira içeceğim ona da para kalırsa tabii :mad:

calişe yediriyorum para zaten bide karıkıza yedirmem o işlerin adamı değilim.:D :D :D Arabanın zaten şöför koltuğu aşınıyo sadece kız mız gezdirmediğime kanıt:D :D :D

Arkadaşlar arabanın seri üretilmiştir ama karınız (sözüm meclisten dışarı) prototipti ve ondan başka yoktur ve tamamen sizin için üretilmiştir. Bence arabanın lafı bile olmaz. Ve birde gece arabanızla aynı yatakta yatamazsınız :)

Ahmet Altınçubuk

Not: Evlilik güzel birşey

Geri