Otomobiller erkeklerin ikinci eşleri midir?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan exilegs
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Otomobiller erkeklerin ikinci eşleri midir?

• Evet

Oy: 81 53.6%
  • Hayır

Oy: 22 14.6%
  • Otomibller erkeklerin gerçek eşleridir

Oy: 48 31.8%

• Kullanılan toplam oy
    151
arkadaşlar arabalar erkeklerin ikinci eşlerinden ziyade metresleri gibidir.
bol bol para yer.

Kiz arkadasimi asla otomobilime degismem .. Kac senedir cikiyor oldugum veya cok sevdigim onemsiz .. Trip atmiyor , tavir yapmiyor , aglamiyor , naza cekmiyor , ne dersem aynen yerine getiriyor , mizmizlanma derdide yok & bana sadik aldatmiyor , yalan soylemiyor .. Hakettigi gibi davranirsan yari yolda da birakmiyor :)
Aynen abi çok güzel bişey git diyom gidiyo durdiyom duruyo :D
Bi kız arkadaşına de bakalım inat yapar gitmez :)

Aynen abi çok güzel bişey git diyom gidiyo durdiyom duruyo :D
Bi kız arkadaşına de bakalım inat yapar gitmez :)

yanız burada bahse konu mevzuu kız arkadası degıl ben de 1 tane oto var ama
arkadaş cok mevzuu eş, eş önemlidir,kutsaldır,bakması, idare etmesi yürek,fedakarlık ve sabır ister ......mevzuu uzar da gider o yuzden de bekarım ,iyiki de bekarım :rolleyes: kim bilir belki de korkağım.

kesinlikle birinci.

Kızlar yuzume bakmadı hiç bir zaman , ama o calibram bana baktı , biraz cebime baktı ama giderken o kızlara kapak oluyor canım benim:cool: :D . O direksiyondaki opel logosunun parlaklığını hiçbi kızın gözünde göremedim . Gördüklerim de beni sevmez çıkıyor . Zaten oğlanlar parsellemiş kalite kızları:mad: :mad:

Satamıcam bu pirensi zaten biliyorum vazgeçemem eşssiz bişiy bu. Bana hayattaki olumsuzlukları unutturuyor .Onla ilişkim alarmın cakcaklamasıyla başlıyor sonra marşa basıyorum neyse utanıyorum fazla özele girmeyelim:D :D :D :D

Son düzenleme:
bence 2 side eşidir.

Son düzenleme:
Geri