Otomobiller erkeklerin ikinci eşleri midir?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan exilegs
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Otomobiller erkeklerin ikinci eşleri midir?

• Evet

Oy: 81 53.6%
  • Hayır

Oy: 22 14.6%
  • Otomibller erkeklerin gerçek eşleridir

Oy: 48 31.8%

• Kullanılan toplam oy
    151
Arkadaşlar arabanın seri üretilmiştir ama karınız (sözüm meclisten dışarı) prototipti ve ondan başka yoktur ve tamamen sizin için üretilmiştir. Bence arabanın lafı bile olmaz. Ve birde gece arabanızla aynı yatakta yatamazsınız :)

Ahmet Altınçubuk

Not: Evlilik güzel birşey
:D Olsun abi benim kasırga bana uyarlanarak tasarlanmış ve birazda kafama göre kendim uyarlıcamda parçalar şuan baya bi pahalı geliyo o yüzden tam kendime uyarlayamıyorum:( ayrıca biz gece koyun koyuna yatmışlığım var zaten:D yanlız yatakta diilde kasırgamın koltuğunda battaniyeyle bi güzel oluyo:rolleyes: walla o günü özledim yaz gelsin bakarız:D
ama şunuda sölemeden geçemem tabiki abi evlilik çok farklı müessese ben sadece kız arkadaşıma göre arabamı ortaya koayarım ama dediğim gibi evlilik gibi güzel bişeyden bahsi geçerken malesefki kasırga ikinci plana:)

bana coğu arkadaşımız kızcak ama özgeyi tanıdığım günden bu yana astram bana küstü diyebilirim.Özgemin Yerini Hiç bir araba tutmazz..:o:o:o

Sorulması hata :D Yıkayacan yawruyu yakacan Angelleri Geçecen karşısına açacan bi EFES ona baka baka yawaş yawaş Çekecen içene Misss bundan daha keyfli zevkli şeymi var arkadaş.. :yahoo: :yahoo:

Sorulması hata :D Yıkayacan yawruyu yakacan Angelleri Geçecen karşısına açacan bi EFES ona baka baka yawaş yawaş Çekecen içene Misss bundan daha keyfli zevkli şeymi var arkadaş.. :yahoo: :yahoo:

walla alıyorum efesi elimee acıyorum sinan özen canım yandıyı geçiyorum balkona ya eski mesajları okuyorum yada fotoğrafına bakıyorum öel bi gidiyoki efessss....

tabıkı tek gecerım once arabam gozum gıbı bakarım kız arkadasıma bakmam ona baktıgım kadar hatta elımden gelse bınenlerın ayagına galoş takıcam hıc unutmam ufak bı kaza yapmıstım we aglamıstım ya bunlar goz nuru benım ıcın tarıfı yok

tmm arabalar erkeklerin 2inci eşi gibidir ama bence eşler arabadan önce gelmez die düşünüyorum hele kendim için söyleyim ÖzGemiN yerini asla hiç bir araba tutmaazzzz.....

Geri