peki 4.gen 2.0 preludemi yoksa 2.0 calibramı?

prelude..

arkadaşlar servise sordum(calibra hasatası ustasına) calibra 2.0 düzü ile kıyaslanmaz dedi.ama turbo 4x4 her zaman ayrı araç dedi.ayrıca prelude ile calibra arasında parça inanılmaz fark eder dedi.4.genlerin parçası baya pahalanmış dolar bazında geldiği ve stok olmadığı için türkiyede.eskisi gibi değil dedi.PRELUDE düz calibraydan (2.0 sfı) her zaman daha iyi dedi.ama turbo rakibi deilmiş bile.ama su kriz durumlarında parça konusu satma konusu bakımından calibra daha iyi tercih dedi.bu arada calibra turbonun rakibi rover 220 turboymuş performans bakımından.

Tr'de eli yüzü düzgün 4*4'ü sorunsuz çalışan Calibra çook zor, Calibra nın bakım masraflarını bir kere Prelude a harcasan canavar bir aracın olur. Ayrıca Calibra nın dashboard u o yıllarda üretilen vectra larla da 1'e 1 aynı. Ben o yüzden prelude u tercih ederdim

Tr'de eli yüzü düzgün 4*4'ü sorunsuz çalışan Calibra çook zor, Calibra nın bakım masraflarını bir kere Prelude a harcasan canavar bir aracın olur. Ayrıca Calibra nın dashboard u o yıllarda üretilen vectra larla da 1'e 1 aynı. Ben o yüzden prelude u tercih ederdim

benim tanıdığım bildiğim en az 3 tane çok düzgün calibra turbo var ;)

calıbrayla kıyaslanan arabaya bak stepnesi olamaz puah

Geri