Prins LPG taktırarak Can ve Malınızı riske atmayın

DrCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Prins LPG taktırarak Can ve Malınızı riske atmayın

Yaklaşık 1,5 ay önce Kayserideki Prins Servisinde AUDİ A4 aracıma, en pahalısı en iyidir düşüncesiyle, en pahalı LPG dönüşüm sistemi olarak PRİNS marka LPG taktım. 2 depo kullanınca depo şamandrasında arıza oldğunu fark ettim. 2 defa servise gittim ve o sorun çözüldü. 1 depo kullanınca 300 km mesafeden Ankaraya gittim, şiddetli yağmur vardı o sırada depoda gaz olmasına rağmen cihaz arıza vererek kapandı. 300 km yi benzinle eve döndüm. Başka servise gittim, o gün itibarıyle sorun çözüldü. 3-4 gün sonra Antalyaya gittim, Tekrar arıza yaparak Cihaz kapandı . 5 dk sonra motordan sürtünme sesi gibi yüksek bir ses geldi durup baktım motordaki LPG ile ilgili Regulatörden geliyordu. Ayrıca gaz kokusuda vardı. Servisi aradım ve LPG deposunda gazı kapatmamı söyledi. Kapattım ve 10-15 dk. sonra ses kesildi. Ertesi gün denemek için gazı açtım ve normal şekilde LPG çalıştı. Alışveriş merkezine gittik. 2 saat sonra çıkıp arabaya yaklaşınca ağır bir gaz kokusu vardı ve motordan sesler geliyordu. Motoru açınca baktım yine ses LPG nin beyninden geliyordu, Gazı kapattım. En yakın benzin iatasyonuna gittim ve depodaki Gazı boşaltım. ailem le rahatca Antalyadan evime Benzinle geldim. Eğer o ses ve gaz kokusunu fark etmeseydim arabamın içinde ben ve ailem yanacaktık. Hiç güvenli bir sistemi değil. LPG tuşuna basınca veya aracı kapatınca Gaz akışı kesilmiyor. Motordaki Gaz basıncı yükseliyor.
Tekrar servise gittim Prins merkeziyle konuştu ve sadece Regulatör parçalarının değişmesine izin verdiler. o an için düzeldi ve servisin verdiği güvenceyle depoyu doldurup Ankara yoluna çıktık. 120 km gidince tekrar sinyal vererek cihaz arızaya girdi.
Benim 2 yakın arkadaşım Audi Q5 için 2 sene ve Opel Vectra için 3 sene önce başka markalar LPG dönüşüm sistemi takmışlar, Bende en pahalıyı taktırarak paramla rezil oldum.Prins Markasını seçerek Canım ve malımı tehlikeye attım.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmmm....

site de tek mesaj ve piyasanın lideri bir firmayı karalamak. ben bunda art niyet ararım.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınızdaki motor fsi ise sorun yaşamanız normaldir bu motorlar lpgye uyum sağlayamıyor...
sitemize yeni kayıt olmuşsunuz hoşgeldiniz kendinizi üye arşivinde tanıtarak sitedeki diğer üyelerin tanımasına yardımcı olursunuz keyifli forumlar

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abimiz sanırım prins le yaşadığı sorunu çözememiş ve kendince firma hakkında karalama kampanyası başlatmış. haklıda olabilir. adamlar yardımcı olmuyorsa bende olsam bende yaparım.

çok geçmiş olsun.

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abimiz sanırım prins le yaşadığı sorunu çözememiş ve kendince firma hakkında karalama kampanyası başlatmış. haklıda olabilir. adamlar yardımcı olmuyorsa bende olsam bende yaparım.

çok geçmiş olsun.
+++++++
Haklı ola bilir olmayda bilri ama ;)

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
pırınsc +10 cıhaz x5 lerde mersolarda takıyorlar ben boyle bırsey duymadım ama en kral marka olsun takan usta usta degılse en ıyısı bıle arıza yapar ustasında iş yok pırnsc kötuymuş ha ben buna gulerım gecerım sanayıde gecıyor gunum sen ustanı degıstır kardeş benden sana tavsıye lpg kıtın ıyı

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prins hakkında ben böle bişey duymadım hiç tek mesajda pat diye şikayet eden adamıda kimse ciddiye almaz herhalde:)

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun Hersey usta da bitiyor.