Prins LPG taktırarak Can ve Malınızı riske atmayın

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amcam her foruma bunları yazmış sonra geri dönmemiş.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eeee , bir ülkede adalet ağır işlerse , tüketici hakkını nasıl arayacak, bence sonuna kadar haklı. Kimse durduk yere kimseyi karalamaz.

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belli ki canı yanmış, hayatı tehlikeye girmiş, neden art niyet arıyorsunuz ki? Markayı karalamaksa karalamak, o lpg dönüşümünü takan usta kimin namına çalışıyor?

Arkadaşlar lpg mühim mesele. Vectra zamanında regülatörden gaz kaçağını burnumuzla trespit ettik, gittim adama gaz kaçıyor diyorum, cihazı bir oraya bir buraya tuttu bunda bişey yok dedi. Dedik arkadaşım şu arabayı bir de motor çalışmazken kontrol et, belki geen gazı yaktığı için belli olmuoyr. Yok dedi, bu cihaz senin burnundan daha hassas demesin mi :mad: :))))

Dedim iyi tut şunun ucunu regülatörün sağına soluna, hem fısıltı duyuyorum hem koku, nerden geliyor bunlar? En sonunda regülatörün üzerindeki vida yerlerinden kaçtığını tespit ettiler. Marka atikerdi.

Tabi bir problem yaşandı diye de markayı karalamamak lazım, yine atiker taktırdım kullanıyorum şükürler olsun bir problem yok....

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burada prins markasının suçu neki :) Bende prins kullanıyorum taktırdığımdan beri hiç sorun yaşamadım...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
begenmıyorsan kıtı bana yolla hemserım sevaba gırersın :)

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta usta olmadıktan sonra istersen teleflex tak sonuç hep hüsran dün kayseri buluşmasındada konuştuk lpg muhabbetini aynı araçta bile aynı markalar değişik sonuçlar verebiliyor.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
a4 e bınıpde lpg mı takılır ..

geçelim bu "x arabasına LPG mi takılır" olayını artık ya. parayı ağaçtan toplamıyor kimse neye binerse binsin LPG taktırabilir aklın yolu birdir benzin bu fiyata olursa yapcak bir şey de yok zaten. hepsini geçtim kenan doğulu bile lüks jipine LPG taktırmış. kenan doğulu'dan zengin miyiz yoksa daha pahalı araçlarımız mı var da biz taktırmıcaz?

http://www.kanalturk.com.tr/haber-detay/29981-piknik-tuplu-porsche-haberi-ref-f5haber.com.aspx

veya hangi araçlara LPG taktırılabilir hangilerine taktırılmaz bir açıklama yapılsın :)

Son düzenleme:

DrCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sizde eşiniz ve çocuğunuz arabadayken gaz kaçağı olursa ve tren sesi gibi yüksek sesle durup motora bakınca gaz kokusu geliyorsa, ya da alış verişe gidip gelince arabanınızın yanına gelince 2 metreden gaz kokusu alırsanız ne apardınız. Bir markaya iyi demek tüm üretim sırasındaki ürünlerin kalitesi aynı olması gerek. Hepsi kötü olmaya bilir ama sorun bu üründe güvenlik sistemi yok. Nedense Gazı kesmiyor gaz basıncı gide gide artıyor ve bu nedenle kendine bir yer bulup çıkmak istiyor o yüzden o ses geliyor. Yoksa aracı sürerken benzinden daha performanslı . Bunda hemen art niyeti olamamı diyen arkadaşlar, sizin bu kadar iyi niyetiniz bu firmaya nedendir. okuduklarınız yoksa yaşadıklarınız. Bu ürün pahalı taktıran az diğer ürünlere bakın yüde olarak hesaplayın demek Prinste sorun büyük geliyor yüzde olarak. İnanmayan varsa Prins i arasın ve sorsun. Benim telefonum ve aracımı size versinler. En son görüşmemde bu prins cihazını arabamdan sokmelerini istedim. Kendim ve ailemin canımı sokaktan bulmadım, 5 kuruş az yakıt kullanayım diye huzurumu bozmaya deymez.