Prins LPG taktırarak Can ve Malınızı riske atmayın

DrCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçelim bu "x arabasına LPG mi takılır" olayını artık ya. parayı ağaçtan toplamıyor kimse neye binerse binsin LPG taktırabilir aklın yolu birdir benzin bu fiyata olursa yapcak bir şey de yok zaten. hepsini geçtim kenan doğulu bile lüks jipine LPG taktırmış. kenan doğulu'dan zengin miyiz yoksa daha pahalı araçlarımız mı var da biz taktırmıcaz?

http://www.kanalturk.com.tr/haber-detay/29981-piknik-tuplu-porsche-haberi-ref-f5haber.com.aspx

veya hangi araçlara LPG taktırılabilir hangilerine taktırılmaz bir açıklama yapılsın :)

Anlayışın için teşekürler. Ama ilk önce şunu demem lazım, taktıran benim ama takanda Prins eğer bu araca olmaz diye bir sorun olacağını düşünüyordu takmaması gerkiyordu. Aylık tüketim miktarını bağlı aylık gelirimin yarısını benzine veriyorsam paramın yarısını sobada yakıyorum demektir. Bunun yarısını kurtarırsam gelirimin 1/4 ni geri kazanmam demektir. Hepimiz ne için çalışıyoruz?

ykcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işçilik,işçilik,işçilik.

DrCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işçilik,işçilik,işçilik.

Arkadaşım Kayseride en iyi bilinen üstalara taktırdım ve baktırdım ve tüm parçaları değiştirdiler. Ama ürünün sorunu güvenli olmaması. Prinsin merkezi işçilikte sorun var demedi. Eğer %1 olasılık olsaydı hemen suçu üstaya atardı.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu marka ile ilgili ilk defa bir memnuniyetsizlik duydum.istisna olduğunu düşünüyorum.şanssızlık sizi bulmuş.geçmiş olsun.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalnız şöyle ibr şey var arkadaşlar bilgilerimizi güncelleyelim

türkyiede iki tane prinsin distirübütörü var biri kayseridde biri ankarada benim bidiğim okuduğum ve duyduğum kayserideki prins bayi pek çok parçayı noname başka parçalardan karma kullanıyormuş ankaradaki full orjinal prins takıyormuş..

anladığım kadarı arkadaşın sorunuda bu kayserideki servisdenki ben burdan sıkıntı çeken froumlarda üç beş kişi daha okumuşdum..

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw arkadaşlar yapmayın gaz kaçağı bu insan dellenir tabi.ama lpg sisteminde sadece kaçak sorunu olması ve çözülememesi ilginç

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen ıstısna ışcılık kıte laf yok +10
gecmış olsun

taktırıp, sorun yokken kullanırken iyi ne nete girip kimse memnuniyetini paylaşmaz ,tavsiyede bulunmaz.başına iş gelince de bütün sitelere üye olup piyasanın güvenini kazanmış markayı karalama çalışması yapmayı etik bulmuyorum.

Son düzenleme:

muratguv

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg yi monte eden ustanın işinde çok iii olması gerekir..ayrıca prins e okadar fazla para vermeye gerek yok......takın BRC