Rakı'nın Tarihi...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Nida
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Adam gibi içtikten sonra no problem. :good:

savaş abim sağlıklı olmayan beynimizi uyuşturan alkolden ne fayda bulduk ki adam gibi içilse ne olur

yakup abi bende alkol kullanırım ama daha hiç kimseye bir zararım olmamıştır ne bağırmışımdır ne çağırmışımdır evde içersem yatar kalırım dışarıda içersem baktım çok gidiyorum dengemi hafiften kaybetmeye başladım hemen bırakırım kendimi rezil hale başkalarına işkence olacak hale asla getirmem ve kesinlikle ve kesinlikle araç kullanmam ama iyi bişeymi değil tabiki insan 1 gün kendine gelemiyor ve vücudun tepeden tırnağa her yerine zararlı içecek yani söylenmek istenen şu adam gibi tadında bıraktığımız zaman kimseye zararın olmaz ama öylelerini görüyorum adam ağzıyla içmiyorki afedersin başka biyeri ile içiyor böyle insanlardan herzaman uzak dururum

Adam gibi içtikten sonra no problem. :good:

savaş abim sağlıklı olmayan beynimizi uyuşturan alkolden ne fayda bulduk ki adam gibi içilse ne olur
Yakup kardeşim, içmek şişeleri birer birer devirmek, uyuşmak değil ki. Nedense insanlar bu konuyu anlamak istedikleri gibi algılıyorlar. Akşam yemeğimi yemişim, oturmuşum balkonuna, eşimle dostumla birer kadeh rakı içmenin veya birer bardak bira içmenin ne mahsuru olabilirki. ( Fayda mı: Tıbbi bakımından ilaç niyetine denen miktarda alınan alkol vücuda faydalıdır, kanı sulandırır, tansiyonu ayarlar). İçmesini bilmiyorsa, ölçüyü kaçırıyorsa, başkalarına herhangi bir şekilde zarar veriyorsa, aileni aç açık bırakıp onların rızkını içkiye yatırıyorsa o kişi zaten benim gözümde insan bile değildir. Öyle bir insana ayıkken bile selam vermem, selamını almam.

Yakup Bey, bu başlığa yorum yazmak gibi bir zorunluluğunuz yok.Bırakınız içen içsin, siz de içkinin zararları ile ilgili bir başlık açıp düşüncelerinizi orada dile getirin.Cevap niteliğinde olduğundan mesajlarını sildiğim diğer üyelerimiz de kusura bakmasınlar.

Konu ile ilgisiz mesajlar silinmiştir...

heheh yok be abi.

ona bakarsan, 200-250 yapan arabaları da aynı kefeye koyabiliriz bununla. efendi gibi gidersen / içersen hiç bi sorun yaşamazsın ki.

Yakup Bey, bu başlığa yorum yazmak gibi bir zorunluluğunuz yok.Bırakınız içen içsin, siz de içkinin zararları ile ilgili bir başlık açıp düşüncelerinizi orada dile getirin.Cevap niteliğinde olduğundan mesajlarını sildiğim diğer üyelerimiz de kusura bakmasınlar.

Konu ile ilgisiz mesajlar silinmiştir...

kusura baktım :D

şimdi çok ayıp ettin saygısızlık derim buna içki kötülüklerin anasıdır dedik suç oldu herhalde kötülükler karşısında susan dilsiz şeytandır silinecek konu varsa rakı konusu olmalı idi istiyen zemzem istiyen rakı içsin diyordun demokrasi diyordun sevsinler böyle demokrasiyi sizin demokratlığınız bu kadarmış

Emeklerin için sağol Nida. Rakının en güzel mezesi sohbetlerdir.

şimdi çok ayıp ettin saygısızlık derim buna içki kötülüklerin anasıdır dedik suç oldu herhalde kötülükler karşısında susan dilsiz şeytandır silinecek konu varsa rakı konusu olmalı idi istiyen zemzem istiyen rakı içsin diyordun demokrasi diyordun sevsinler böyle demokrasiyi sizin demokratlığınız bu kadarmış

:good::good::good::alkis::alkis::alkis::alkis:

konu paylaşım amacını aşıp yazılan mesajlar kişisel saldırıya dönmüştür bu nedenle incelemeye alınmıştır

Geri