S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Offf be. Cok guzel oturmus citalar. Orjinaliyle birebir resmen

Yagmur yagmayaydi bu aksam bende yaptiracaktim.

Hayirlisi olsun bakalim.

Cumartesi yapariz bizde :)

Benim kargomda geldi, ürün titize göre gerçekten çok daha orjinal ve kaliteli. Ayrıca kargo teslimatında ufak bir pürüz çıktı, alıcı ödemeli göründü. S dizayn ile iletişime geçtim ve sorunu hemen hallettiler, kargo görevlisi yanlış giriş yapmış. Tolga bey çok ilgilendi, ürünü teslim aldıktan sonra arayıp teyit aldı. İlgisi için çok teşekkür ediyorum. Gerçekten sağlam ve güvenilir bir firma olduklarını bir kez daha gösterdi. Ayrıca inşallah en kısa zamanda ön tampon kromunuda satışa çıkrırlar.
Emeği geçen arkadaşlarada bir kez daha teşekkür ediyorum.

Dün Tolga bey hepimizin kargolarını aynı anda yolladı.Bugün öğlen kargom Adanaya ulaşmıştı ama eve gelmedi.Yarın getirince söyleyecem aras kargo hep adanada böyle yapıyor kızgınkırbac

huseyin0667 link' Alıntı:
Benim kargomda geldi, ürün titize göre gerçekten çok daha orjinal ve kaliteli. Ayrıca kargo teslimatında ufak bir pürüz çıktı, alıcı ödemeli göründü. S dizayn ile iletişime geçtim ve sorunu hemen hallettiler, kargo görevlisi yanlış giriş yapmış. Tolga bey çok ilgilendi, ürünü teslim aldıktan sonra arayıp teyit aldı. İlgisi için çok teşekkür ediyorum. Gerçekten sağlam ve güvenilir bir firma olduklarını bir kez daha gösterdi. Ayrıca inşallah en kısa zamanda ön tampon kromunuda satışa çıkrırlar.
Emeği geçen arkadaşlarada bir kez daha teşekkür ediyorum.

Su on tampon kromaja bende taktim kafayi. Kapi kollarini dusundum ama fazlada civitmayayim dedim.

Birde 4 lu kapi esigi i bekliyorum

Mobildeyim acil link lazim komsuya urayip aliyim urunu :-(

bu taksit axes ile geçerlidir diyo bir problem mi var

Geri