S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Kasım abiye buradan teşekkürlerimi iletiyorum faceye yazmamış olsa siteye bakmadan yatacaktım 2 ürün kaldı sadece başkasına kaptırmayın arkadaşlar

Deniz ve Mücahit e emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim S-Dizayn Yetkililerinede

Tolga bey eğer görüyorsanız yazdığımı bazen iş yoğunluğundan telefona bakamıyorum yarın öyle olursa eğer

İsim soyisim : Orhan UYAN
Aracım = HB

Adres : Selçuklu Mahallesi 45. Sokak 7/10 Sincan Ankara :)

Kasım Çınar link' Alıntı:
Orhan hayirli olsun,çok doğru bir tercih oldu
Sana ilk sorduğum soru cam çıtalarındı abi hatırlarmısın renge çok yakıştı diye sonunda bende aldım sende daha iyisine sahip oldun :)

Sirada filmler var hayirlisiyla 3 ay sora borcu bitincede jant ile kapaticaz eksikleri inş

Ben de film çektirsem mi diyorum ya.Bu ay çok harcama yaptım ama son kalan 150 liraya da cam filmi mi yaptırsam çok kararsızım..

adRe J link' Alıntı:
Sirada filmler var hayirlisiyla 3 ay sora borcu bitincede jant ile kapaticaz eksikleri inş

Hafta sonu gel karttan ödeyebilirsin çektirelim cam filmlerini kardeşim :) zaten cumartesi gideceğim. Mustafa ve 2 forumdaşımızla görüşeceğiz. Ayna altı LED'lerini yaptıracağız arkadaşların :)

sallierim link' Alıntı:
Ben de film çektirsem mi diyorum ya.Bu ay çok harcama yaptım ama son kalan 150 liraya da cam filmi mi yaptırsam çok kararsızım..
Adana'da bence bir araca yapılacak ilk modifikasyon cam filmi olmalı. Görüntüden çok aracın içinin güneşten kavrulmasını büyük ölçüde kesiyor filmler. Klima çok daha etkin oluyor, uzun yolda kollar kavrulmuyor, gece arkadan gelenlerin farları yan aynalardan rahatsız etmiyor vs. gibi cam filminin çok büyük faydaları var. Cam filmi trajikomik biçimde ülkemizde yasak, bana kalırsa 1 numara zorunlu hale getirilmeli  :)

Geri