S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

madmax50 link' Alıntı:
Adana'da bence bir araca yapılacak ilk modifikasyon cam filmi olmalı. Görüntüden çok aracın içinin güneşten kavrulmasını büyük ölçüde kesiyor filmler. Klima çok daha etkin oluyor, uzun yolda kollar kavrulmuyor, gece arkadan gelenlerin farları yan aynalardan rahatsız etmiyor vs. gibi cam filminin çok büyük faydaları var. Cam filmi trajikomik biçimde ülkemizde yasak, bana kalırsa 1 numara zorunlu hale getirilmeli  :)
abi adanada özellikle yasak.adana polisleri çevirmede ilk cam filmine bakıyor.adananın sıcağında cam filmsiz insan kavruluyor.bak bugün 33 dereceydi.daha yaz gelmeden.araba sürerken insan kavruluyor.֖n cama zaten yaptırmıyoruz adam gibi 1 ya da 2 numara cam filmine niye ceza yazarlar anlamış değilim

sallierim link' Alıntı:
abi adanada özellikle yasak.adana polisleri çevirmede ilk cam filmine bakıyor.adananın sıcağında cam filmsiz insan kavruluyor.bak bugün 33 dereceydi.daha yaz gelmeden.araba sürerken insan kavruluyor.Ön cama zaten yaptırmıyoruz adam gibi 1 ya da 2 numara cam filmine niye ceza yazarlar anlamış değilim
Hmm o zaman hiç riske girme kardeşim, her çevirmede stres yaşamaktansa klimayı biraz daha açacaksın artık. Bazen polislere de hak vermiyor değilim aslında memlekette hain dolu.

madmax50 link' Alıntı:
Hmm o zaman hiç riske girme kardeşim, her çevirmede stres yaşamaktansa klimayı biraz daha açacaksın artık. Bazen polislere de hak vermiyor değilim aslında memlekette hain dolu.
Abi ben yaptırırsam kesinlikle 3 numara yapmam.1 ya da max 2 maksat güneşi kessin diye.ama buna bile takan polisler çıkıyor.En son geçen gece arabamı çevirdiler.Alkole baktı kimlik kontrol etti gbtme baktı plakaya baktı cam fillmine baktı birşey bulamadı yolladı.Cidden ayar oluyorum.Millet merceksiz xenonlarla geziyor onlara ses yok biz bi film yapsak kimseye zararı olmayan ona ses var..

sallierim link' Alıntı:
Abi ben yaptırırsam kesinlikle 3 numara yapmam.1 ya da max 2 maksat güneşi kessin diye.ama buna bile takan polisler çıkıyor.En son geçen gece arabamı çevirdiler.Alkole baktı kimlik kontrol etti gbtme baktı plakaya baktı cam fillmine baktı birşey bulamadı yolladı.Cidden ayar oluyorum.Millet merceksiz xenonlarla geziyor onlara ses yok biz bi film yapsak kimseye zararı olmayan ona ses var..
O biraz da polisin vicdanıyla alakalı :) Bazen, bazı şeyleri görmezden gelip, bazen de en ufak bir şeye takılabiliyorlar... Benim araca yakışacağını bilsem hemen çektireceğim 1 numara filmleri :) 2 ve 3 çok abartı...

mucahitduran link' Alıntı:
O biraz da polisin vicdanıyla alakalı :) Bazen, bazı şeyleri görmezden gelip, bazen de en ufak bir şeye takılabiliyorlar... Benim araca yakışacağını bilsem hemen çektireceğim 1 numara filmleri :) 2 ve 3 çok abartı...

Yakışır, hemen çektir valla filmleri. ((:

Hafta sonu gel karttan ödeyebilirsin çektirelim cam filmlerini kardeşim :) zaten cumartesi gideceğim. Mustafa ve 2 forumdaşımızla görüşeceğiz. Ayna altı LED'lerini yaptıracağız arkadaşların :)
Yarın mı gidiyorsunuz kardeşim :( Benim kargo gelmedi yahu :(müsait olduğunuzda sen ve mustafa abi ile buluşup halledelim krom ve film işini

adRe J link' Alıntı:
Yarın mı gidiyorsunuz kardeşim :( Benim kargo gelmedi yahu :(müsait olduğunuzda sen ve mustafa abi ile buluşup halledelim krom ve film işini
Olur kardeşim. Bana yakınsın zaten. Krom ve film olmasa dahi çık gel benim bahçede çay, kahve içeriz :)

Mahogany'e gitmez gibi düşündüm abi ama :D

En çok ona gider, sen derhal çektir 1 numara. ((:

Hele kromajla bir güzel durur ki sorma, ciddiyim valla. (:

GNSpower link' Alıntı:
En çok ona gider, sen derhal çektir 1 numara. ((:

Hele kromajla bir güzel durur ki sorma, ciddiyim valla. (:
Tamamdır abi aklımda. İnşAllah hallederim onu da :D Kromları cumartesi Mustafa ile takarız inşAllah :))

Geri