S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

mucahitduran link' Alıntı:
Tamamdır abi aklımda. İnşAllah hallederim onu da :D Kromları cumartesi Mustafa ile takarız inşAllah :))

Bizim Kerem gibi arkaları 4 numara çektir, cam nerede bitiyor kaporta nerede başlıyor belli olmasın. ((:

Tamamdır abi aklımda. İnşAllah hallederim onu da :D Kromları cumartesi Mustafa ile takarız inşAllah :))

Benim önler 1 arkalar 2 numara.

Mahogany'de gayet şık duruyor. Kromları taktıktan sonra çok daha şık duracak eminim.

Bence hiç düşünme yaptır.

zinarturgut link' Alıntı:
Benim önler 1 arkalar 2 numara.

Mahogany'de gayet şık duruyor. Kromları taktıktan sonra çok daha şık duracak eminim.

Bence hiç düşünme yaptır.
Fotoğraf varsa paylaşabilirmisiniz? :D

Olur kardeşim. Bana yakınsın zaten. Krom ve film olmasa dahi çık gel benim bahçede çay, kahve içeriz :)
Kardeşim biliyorsun koşturmacadayım bu haftasonuda bir geçsin hemen görüşelim pazar günü bitiyor hayırlısı ile işlerim resimlerini bekliyorum kromların detaylı çek ama :) Kart işi çok iyi oldu yoksa alamayacaktım kromları :)

Fotoğraf varsa paylaşabilirmisiniz? :D
Ayrıca filmler yakışır bence boşa bekliyorsun yarın yaptır yada beraber gittiğimizde benim araçtaki yapılırken karar verirsin kardeşim :)

Baktım ama yandan çekilen yoktu. Akşama çeker koyarım.
Bana fikir vermesi açısından çok önemli :) Yıllardır cam filmine karşıydım ama şimdi premium araçların hepsi siyah camlı falan üretiliyor. Ayrıca Mustafanın da dediği gibi içeriye güneş girmesini engelleyerek iç aksamın daha da uzun yıllar gitmesini sağlıyor. :)

Bana fikir vermesi açısından çok önemli :) Yıllardır cam filmine karşıydım ama şimdi premium araçların hepsi siyah camlı falan üretiliyor. Ayrıca Mustafanın da dediği gibi içeriye güneş girmesini engelleyerek iç aksamın daha da uzun yıllar gitmesini sağlıyor. :)
:) Araca doğru dürüst bimiyorum koltuklarda kılıf var birde camlara film çekince ben yaşlanırım araba dinç kalır o zaman :)

Kesinlikle gerekiyor.

Hem görüntü hemde iç mekan sıcaklığı açısından.

adRe J link' Alıntı:
:) Araca doğru dürüst bimiyorum koltuklarda kılıf var birde camlara film çekince ben yaşlanırım araba dinç kalır o zaman :)
Senin araçta tek sevmediğim o kısımlar oldu Orhan'ım... Direksiyondaki malzemeyi hissedemeyeceksem, koltuklara kılıfsız oturamayacaksam ne anlamı kaldı ki konforun? :) Ama sen zaten binmiyorsun araca, genelde yattığı için tertemiz kalıyor :)) Cam filmlerini çektirirsen hepsini söküp atabilirsin  greatt steeringwheel

Kesinlikle gerekiyor. Hem görüntü hemde iç mekan sıcaklığı açısından.
Bu aralar çok düşünmeye başladım...  ??? cooll greatt

Geri