S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Jlozde link' Alıntı:
Satıcı arkadaşın yazdığı 10 arabadan 1inde değişiklik gösteren fitiller nasıl oluyor? Aldığımızda %100 oturmama ihtimali mi var? Kafamı karıştırdı, ayrıca kargo durumu önemli paket bütük olacağından 30 da kargo ödersek çok bi anlamı kalmayacak. Ayrıca promosyon ürünlerde kdv ödemeyecekse zaten ciddi bir indirim yapmamış oluyor sahibinden satış miktarı 422. Bu miktardan %7 sahibinden komisyonu ve %18 kdv düşersek bahsettiğimiz fiyata gelir, üretici yine aynı parayı kazanmış olur.

Hocam adamlar zaten kardan zarar etmemişler.

Dediğiniz gibi yapmışlar fakat sonuç olarak 422 yerine 300 TL'ye alacağız.

Arkadaşlar ne olduğunu bilmiyorum ama 30 TL kargo ücreti olsa bile yine ucuza geliyor. Mllet 280 TL'ye OMSA taktırıyor ve hoş durmuyor yakından bakınca. Onu vereceğime 300 TL S-Line'a veririm misler gibi kullanırım.

bu üründe garanti durumu nasıl olacak peki?

olurda bir üretim hatası tam oturmama yada ileriki zamanlarda renk bozulması vs gibi bir durum olunca muhattap kim olacak?

Cosmo link' Alıntı:
bu üründe garanti durumu nasıl olacak peki?

olurda bir üretim hatası tam oturmama yada ileriki zamanlarda renk bozulması vs gibi bir durum olunca muhattap kim olacak?

Bunu konuşmamıştık ama şimdi KDV ve Kargo için atacağım mailde sorayım Deniz abi. Hatırlatma için teşekkürler, aklımdan çıkmış :)

Geri