S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

adRe J link' Alıntı:
Eyv kardeşim takarım eşikleri aslındada bu aralar yağışlıya hiç elimi atmıycam beraber satışa gelmezsek gideriz :D

Aman satışa gelmeyin :D Orhan fotoğrafı atasım var ha... O facebooka koyduğumu... Yahu 9 kere çalar da insan duymaz mı? Duymamışım :)

mucahitduran link' Alıntı:
Aman satışa gelmeyin :D Orhan fotoğrafı atasım var ha... O facebooka koyduğumu... Yahu 9 kere çalar da insan duymaz mı? Duymamışım :)
Msajıda at konu perte çıktı zaten herkez kavuştu çıtasına konuyu sallamıyolar :)

adRe J link' Alıntı:
Msajıda at konu perte çıktı zaten herkez kavuştu çıtasına konuyu sallamıyolar :)

Onlar gizlice takipteler... Şşşş... (konu görüntülenme sayısı on numara) ;) ;)

arkadaşlar bende dün taktım alıp almama konusunda kararsız olan arkadaşlara duyrulur özellikler siyah arabayı çok değiştiriyor.....ŞİDDETLE TAVSİYE DEDRİM çok kaliteli bi ürün orjinalden tek farkı var 1700 tl daha ucuz :)

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
arkadaşlar bende dün taktım alıp almama konusunda kararsız olan arkadaşlara duyrulur özellikler siyah arabayı çok değiştiriyor.....ŞİDDETLE TAVSİYE DEDRİM çok kaliteli bi ürün orjinalden tek farkı var 1700 tl daha ucuz :)

+1453

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
+1905

Hayirli olsun yapistitirken isitici kulandiniz mi

Geri