Sağlı Sollu eksoz çıkışı Eksoz ucu önerileriniz..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Qabus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Vectraya 4 egzoz biraz komik durabilir :) sonuçta v8 değil bu arabalar
Tek taraftan 2li çıkış öneririm ben 2 egzoz olunca biri kullanılmadığından dolayı zamanla renk farkı oluyor birinin içi siyah biri tertemiz

oval olarak tek cıkışlı daha ıyı olur şık durur bence

images

images

16952158055.jpg

16952158051.jpg

16951999031.jpg

Vectraya 4 egzoz biraz komik durabilir :) sonuçta v8 değil bu arabalar
Tek taraftan 2li çıkış öneririm ben 2 egzoz olunca biri kullanılmadığından dolayı zamanla renk farkı oluyor birinin içi siyah biri tertemiz
sağ taraftakini asla sahte yaptırmıyacam zaten spor susturucu alacam solada y boru çektirecem biraz zahmetli ama verctra b lerde isletmeden dolayı sahte hiç hoşuma gitmiyor

Sağ taraftaki bağlantıyı yaptırırken, stepne havuzunun önünden y çatal takacaksanız; plastik olan depo dolum ve havalandırma borusuna, dikkat edin! Ustanın gözünden kaçabilir, korumaya almanız gerekebilir!

işin kötüsü bu olayı bende düşünüyorum :D sen yaptır bakalım nasıl çözecek usta :D haber et ama :D

işin kötüsü bu olayı bende düşünüyorum :D sen yaptır bakalım nasıl çözecek usta :D haber et ama :D
Geçen serviste lifteyken ben baktım bi an vazgeçesim geldi hiç yer bulamadım kafamdan ama ustaların parlak fikirleri ola bilir tabi yapılışnı felan paylaşırım fotolu olarak

Geri