şanzuman mı motormu lütfen yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan golge38
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

golge38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracıma 1,5 yağ eklettim 10-40 yağ koydu ve sonrasında 100 km i geçtiğimde sol taraftan bir tırrrrrrrrrrrrrrrrrrrr diye bir ses geliyor şanzuman yağı bitmiş olabilirmi yoksa motora koyduğumuz yağdan mıdır

bu nasıl iş bundan anlayan kimse yok mu????????????
yoksa bize cevap vermeye kimse tenezzülmü etmiyor

hemşerim aklımız yetse derhal lakin yanlış yönlendirmeyelim aracın dizelmi benzinlimi takıldığın konuları direkt sorabileceğin kayseride opkay orhan usta ve maximum dursun usta görüşmek istersen tanıştırabilirim sohbet etmek istersen yerim inegöl köfte altında etçioğlu giyim çay içmeye beklerim yardımcı olabilirsem sevinirim geçmiş olsun

teşekkür ederim tabi isterim adam gibi usta bulmak çok zor hele kayseride dahada zor

slm arkadaşlar AHMET BEY 1993 GT VAR ŞANZUMAN DAN 1-2 VİTESLERE TAKTIGIM ZAMAN KÜT DİYE Bİ SES GELİYO BASİT BİR PİM DEGİŞİMİ DİYORLAR FAKAT İYİ BİR OPEL USTASINA GÖSTERMEK İSTİYORUM ORHAN USTAMI, DURSUN USTAMI KACINCI SOKAKTALAR TEŞEKKÜR EDRİM.

Ben dursun ustaya şanzımanımı iki kez söktürdüm işçiliği bu konuda iyi .Stadyumun hemen karşısında auto kingin bitişiği orhan ustada onun hemen solunda köşede zaten opkay yazar

Bu ses debrıyaja basınca gecıyor mu ? yada bıraz yol yaptıkdan sonra gecıyor mu ?

Eğer öyleyse sanzuman yagınızı degıstırınız.

Geri