sehir ici 400 krs lpgde

elektrik kablosu yanmadı hiç aracımda,en son 88 suzuki swıft imde yanmıştı :D hayranlık yada fanatiklik yapmıyorum,önceki aracım çok sorunluydu yaptır yaptır her sanayiden cıkarken artık ne cıkarabilirki diyodum 2 haftaya kalmaz gene sorun cıkartıyodu,Aynı aractan arkadasımdada vardı hala var,o hiç sorun yaşamadı,ben sorun yaşarken bende genellerdim fakat arkadasımın aracı sorun cıkartmadığı için genelleme yapamazdım.O vectradan kurtuldum yine vectra aldım 1 yaş daha yaşlı,aldığımdan beri nazar değmesin sorunu masrafı yok ;) süspansiyona gelcek olursak yumusak süspansiyon istersin sonra virajda yatıyo dersiniz,savruluyo dersiniz ;) yakıtı gayet makuldur opellerin km de 0,200krs gayet iyi sıcaklıkla ilgilide bi sorunu yok opellerin,hararetin orasının burasının yanmasını harareti hiç yaşamadım,burda opeli felan savunmuyorum,çocuk değiliz sonucta,ayrıca şu an bindiğim araç sorunsuz olmasına rağmen kurtulup focus ST almaya çalısıorm,ST ye bindikten sonra fanatiklik yapmam :D umarım sorununuz biter yada sorunlu arabanızdan kurtulursunuz saygılar

elektrik kablosu yanmadı hiç aracımda,en son 88 suzuki swıft imde yanmıştı :D hayranlık yada fanatiklik yapmıyorum,önceki aracım çok sorunluydu yaptır yaptır her sanayiden cıkarken artık ne cıkarabilirki diyodum 2 haftaya kalmaz gene sorun cıkartıyodu,Aynı aractan arkadasımdada vardı hala var,o hiç sorun yaşamadı,ben sorun yaşarken bende genellerdim fakat arkadasımın aracı sorun cıkartmadığı için genelleme yapamazdım.O vectradan kurtuldum yine vectra aldım 1 yaş daha yaşlı,aldığımdan beri nazar değmesin sorunu masrafı yok ;) süspansiyona gelcek olursak yumusak süspansiyon istersin sonra virajda yatıyo dersiniz,savruluyo dersiniz ;) yakıtı gayet makuldur opellerin km de 0,200krs gayet iyi sıcaklıkla ilgilide bi sorunu yok opellerin,hararetin orasının burasının yanmasını harareti hiç yaşamadım,burda opeli felan savunmuyorum,çocuk değiliz sonucta,ayrıca şu an bindiğim araç sorunsuz olmasına rağmen kurtulup focus ST almaya çalısıorm,ST ye bindikten sonra fanatiklik yapmam :D umarım sorununuz biter yada sorunlu arabanızdan kurtulursunuz saygılar

cok tsk ler sizde lütfen kusura bakmayın az sinirlerimi bozduda arac size sert cıktım :D :bir:

hiç önemli değil kardes ben vectrayı tekmelediğimi göğüsü yumrukladığım günleri bilirim :D cidden sizi anlıyorum insanın siniri bozuluyo öyle gerginlik olabilio,önemli değil tabiyki :)

Bende dünya masraf edenlerdenim şimdi yağını suyunu koyup biniyorum evin kapısında arge çalışmaları yaparak çoğu sorununu el verdiğince buluyorum bu sayede manyak takım taklavat sahibi oldum.Ustalıkda cabası :D

Birde harbiden Opelin parçası çok pahalı anasının nikahını isteyenler var parçaya....

Yakıt konusunda bi muzdaripte benim..

2009 da 1.4 Karbüratörlü Astra F almıştım.LPG Kiti Atiker di.
Arabaya ne zaman LPG aldımı unutuyordum. 100 mt. lik yere bile arabayla gidiyordum.

2012 ortasında Astra yı satıp 1999 Model otomatik 1.4 ies Honda Cıvık aldım..LPG Kiti yoktu,Benzinde Şehir içi 230 krş yakıyordu..
Allah kimseye göstermesin bi Trafik Canavarı Hondayı Pert etti.

3 ay oldu Şimdi de yine Astra F ama bu 1.6 16V aldım.Bunun LPG Kitide Lavato.
Buna LPG yetiremiyorum.2000 lira harcadım Hertürlü bakımını yaptırdım.
Bende 20 lira LPG ile 60 Km. gidiyorum.
Daha bu akşam Depoyu Fulledim yine,Yarın bi daha ölçecem ne yakacağını.Bakalım ne çıkacak.

Acaba diyorum LPG Kitinden de farkedermi yakıtın fazla olması..Bana öyle geliyo..

Yakıt konusunda bi muzdaripte benim..

2009 da 1.4 Karbüratörlü Astra F almıştım.LPG Kiti Atiker di.
Arabaya ne zaman LPG aldımı unutuyordum. 100 mt. lik yere bile arabayla gidiyordum.

2012 ortasında Astra yı satıp 1999 Model otomatik 1.4 ies Honda Cıvık aldım..LPG Kiti yoktu,Benzinde Şehir içi 230 krş yakıyordu..
Allah kimseye göstermesin bi Trafik Canavarı Hondayı Pert etti.

3 ay oldu Şimdi de yine Astra F ama bu 1.6 16V aldım.Bunun LPG Kitide Lavato.
Buna LPG yetiremiyorum.2000 lira harcadım Hertürlü bakımını yaptırdım.
Bende 20 lira LPG ile 60 Km. gidiyorum.
Daha bu akşam Depoyu Fulledim yine,Yarın bi daha ölçecem ne yakacağını.Bakalım ne çıkacak.

Acaba diyorum LPG Kitinden de farkedermi yakıtın fazla olması..Bana öyle geliyo..

Kitten filan değil ya harbiden yakıyor... bende BRC var lpg manya araba :rakir:

Bosu bosuna arabalariniza kizmayin, her araba ariza yapabilir. Arabalarinizi ehil olmayan kisilere teslim ettiginizde sorun yasamaniz dogaldir. Haci Murat dahil bircok araca sahibi oldum, genelde hepsinden memnundum cunku alirken 3-5 fazla verip temiz olanini almaya dikkat ettim, bakimlari icin de ehil ustalara gitmeye ozen gosterdim.

Abuk subuk yorum yapan arkadaşlara bir 5 kişi yüklü vectra ile 5 kişi yüklü bir doğan SLX full+full aracı çarpıştırın bakalım hangi aracın önünde hafif esneme hangi aracın içinde 5 ölü olacak bunu bir tartışalım. Çukurlara girdiğinde takır tukur eden şeyi seRt süspansiyon sanan cahil arkadaş asıl sorunun 30 liralık rot başı ve 20 liralık amortisör üst takozu olduğunu bilmiyor ve yok şu bu diyor. Kendi aracıyla yaşıt Golf Passat Bora gibi araçlar virajlarda yana yatarken kendi araban kazık gibi kıpırdamazken de böyle mi diyorsun acaba? Opelin parçası pahalıymış :DDDDDD 300-500 liraya ateşleme bobininden falan bahsediyorlar ben 60 liraya ateşleme bobini aldım, 20-30 liraya doğan tamponu varken 95 liraya Vectra B ön tamponu var astarlı, ee hani neresi pahalı? ortalama 35-40 kuruş yakan şahinciler tabiki araçlarını sorunsuz, ucuz, ekonomik diye duyuracaklar, çünkü dürüst olsalar enayi gibi görünecekler. Neyse ne ya, selçuk neyi anlatıyosun dostum sen, opel sorunludur deyip geçiyoruz :D Bolca eletkrik sistemiyle yüklü arabasını katır niyetine kullanan arkadaşlar tabiki arabalarımız bozuluyor diye isyan edecekler, yağına suyuna nerden bakıldığını bilseler, hararet göstergesine bakabilseler biraz daha sorunsuz olabilirdi herşey :) Sahibinden.com da bolca R12 ve Toros var, onlara bakabilirsek daha tatmin olabilirsiniz.

Abuk subuk yorum yapan arkadaşlara bir 5 kişi yüklü vectra ile 5 kişi yüklü bir doğan SLX full+full aracı çarpıştırın bakalım hangi aracın önünde hafif esneme hangi aracın içinde 5 ölü olacak bunu bir tartışalım. Çukurlara girdiğinde takır tukur eden şeyi seRt süspansiyon sanan cahil arkadaş asıl sorunun 30 liralık rot başı ve 20 liralık amortisör üst takozu olduğunu bilmiyor ve yok şu bu diyor. Kendi aracıyla yaşıt Golf Passat Bora gibi araçlar virajlarda yana yatarken kendi araban kazık gibi kıpırdamazken de böyle mi diyorsun acaba? Opelin parçası pahalıymış :DDDDDD 300-500 liraya ateşleme bobininden falan bahsediyorlar ben 60 liraya ateşleme bobini aldım, 20-30 liraya doğan tamponu varken 95 liraya Vectra B ön tamponu var astarlı, ee hani neresi pahalı? ortalama 35-40 kuruş yakan şahinciler tabiki araçlarını sorunsuz, ucuz, ekonomik diye duyuracaklar, çünkü dürüst olsalar enayi gibi görünecekler. Neyse ne ya, selçuk neyi anlatıyosun dostum sen, opel sorunludur deyip geçiyoruz :D Bolca eletkrik sistemiyle yüklü arabasını katır niyetine kullanan arkadaşlar tabiki arabalarımız bozuluyor diye isyan edecekler, yağına suyuna nerden bakıldığını bilseler, hararet göstergesine bakabilseler biraz daha sorunsuz olabilirdi herşey :) Sahibinden.com da bolca R12 ve Toros var, onlara bakabilirsek daha tatmin olabilirsiniz.

allah askına sen ne diosun ya bi bana anlatsana :mad: senin üslübün birincisi igrenc ötesi.bi kere opelin o sundan anlamıyosun anca senin cahil insanlar 60 lıraya en yan sanayi atesleme bobınını alır. yarın bigün tırak diye bi yerde kaldı aa vaaa dersin .senin gibi sadece kabutu acıp suyunu koyup kapatan bi insan degilim ben hani bilde .aracımım yanan elektrik kablolarını tekrardan sardım e bu is icin en asarı 300 lıra istediler. ben kendim yaptım daha sayım sana bogaz kelebegini söküp temizledim vs vs anladınmı led calısmam o bu hepsi var bi geriye bakarsan mesajlarımda hepsiini anlarsın sizin gibi yan sanayi canavarları yüzünden bu böle 95 lralık tamponu dokundur bakalım .biyere elinle hemeen alırsın omzuna dogru sanayiye gidersin sen neyin tartısmasını yapıyon ya bilmedigin seylere burnunun sokuyon bay cok bilmis ben aracımın 2 sahibiyim 150 binde on takımı dahayapılalı 1 .5 ay oluyo ne rot basından bahsediyosun sen aerabaya yatıyormusda bilmem nemiste valla sana bisi solımmı ac sahibindeni bak yaz 98 model golf kac para bide senin aracın kac para ögrennirsin ben 8 yıldır bu arabayı kullanıyorum.bilmem senin icin ne ifade ediyorda bay cok bilmis. ac surda sor opelin süspansiyonları sertmi yumusakmı die bi sor bu yol tutusu icindir.eger derse herkes yumusak gel izmirdeyiz aramız 300 km anahtarı vericem sana allah bilir.yan yana arabalarımız gelse eminim seninkini katlar ben okadar bakıyrm.bilmeden senin gibi ukela insanlara ömrüm boyunca tav olmusumdur.opelin o sunu bilmes gelir burda hava atar aynen sanayiden cıkan fırlama tamirciler gibisin :D sen git biraz opelle ilgili bisiler ogren sonra gel bana anlatırsın ben burdayım.;)

Geri