sehir ici 400 krs lpgde

allah askına sen ne diosun ya bi bana anlatsana :mad: senin üslübün birincisi igrenc ötesi.bi kere opelin o sundan anlamıyosun anca senin cahil insanlar 60 lıraya en yan sanayi atesleme bobınını alır. yarın bigün tırak diye bi yerde kaldı aa vaaa dersin .senin gibi sadece kabutu acıp suyunu koyup kapatan bi insan degilim ben hani bilde .aracımım yanan elektrik kablolarını tekrardan sardım e bu is icin en asarı 300 lıra istediler. ben kendim yaptım daha sayım sana bogaz kelebegini söküp temizledim vs vs anladınmı led calısmam o bu hepsi var bi geriye bakarsan mesajlarımda hepsiini anlarsın sizin gibi yan sanayi canavarları yüzünden bu böle 95 lralık tamponu dokundur bakalım .biyere elinle hemeen alırsın omzuna dogru sanayiye gidersin sen neyin tartısmasını yapıyon ya bilmedigin seylere burnunun sokuyon bay cok bilmis ben aracımın 2 sahibiyim 150 binde on takımı dahayapılalı 1 .5 ay oluyo ne rot basından bahsediyosun sen aerabaya yatıyormusda bilmem nemiste valla sana bisi solımmı ac sahibindeni bak yaz 98 model golf kac para bide senin aracın kac para ögrennirsin ben 8 yıldır bu arabayı kullanıyorum.bilmem senin icin ne ifade ediyorda bay cok bilmis. ac surda sor opelin süspansiyonları sertmi yumusakmı die bi sor bu yol tutusu icindir.eger derse herkes yumusak gel izmirdeyiz aramız 300 km anahtarı vericem sana allah bilir.yan yana arabalarımız gelse eminim seninkini katlar ben okadar bakıyrm.bilmeden senin gibi ukela insanlara ömrüm boyunca tav olmusumdur.opelin o sunu bilmes gelir burda hava atar aynen sanayiden cıkan fırlama tamirciler gibisin :D sen git biraz opelle ilgili bisiler ogren sonra gel bana anlatırsın ben burdayım.;)

Okuduğum okulu sanayide takılmak için okumuyorum , düşük maliyetle yüksek kalite düşük fiyat denen bişey vardır, düşük maliyet düşük kalite ancak yüksek fiyat vardır, ateşleme bobini zaten zor bozulan bir parçadır o yüzden orjinal parçaya 3 katı para ödemek bana saçma geldi 1998 model bir araç için servet harcarsan üzüleceğim gerçeğini hesaplayan bir insanım ben. Lafa geldimi OPELDEN ANLAMIYORSUNUZ deyip sıyrılıyoruz, opel bilginiz bu kadar :( .Benim sert süspansiyonlu aracımdan ses gelmiyor ama seninkinden ses geliyorsa demekki kendi arabana gereksiz güveniyorsun demektir, hemzemin geçitler fiber hat + doğalgazı hat kazıkları yüzünden berbat asfaltlar ve çukurların olduğu bir ildeyim, senin için ne ifade eder bilmem, ses gelmiyor arabamdan :)
Arabamın 2. sahibiyim,ilk sahibinden garajdan aldım arabayı, arabasına gözü gibi bakan ihtiyar bir insandan almak işime geldi doğrusu...1998 Model Golfler artık el değmemiş bulabilirsen tabiki binmeye değer, DOĞUŞ otomotiv in yurt dışından ucuza aldığı malı TÜRK insanına yüksek fiyattan iteklemesi yüzünden bir hayli değerli gibi görülüyor o araçlar. Yol bilgisayarında ortalama 8 litre yakıt tüketimi gösteren 2.0 hacimli bir araca binip ortalama 10 litre yakan bir 1.6 araca özlem ve özenti duymam, hani bir VOLVO değil ki ölüsü bile para diyebileyim altı üstü vosvos :)

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=88203

buyur aracımı aldığımda açtığım konu, tabiki seninki çok daha temizdir, tabiki yılların opelcisisin, tabiki aracın sana çok çektirmiştir, üzlubum için özür dilerim, kuyruğuna basmak istememiştim, yaranı deşmek istememiştim :(

d.n : ara sıra okuduğum bölümden bahsediyorum, ancak bildiğim bişeyi söylüyorum, kibir olarak algılanmasın, açıköğretimde de aynı şeyleri öğretiyorlar...

Okuduğum okulu sanayide takılmak için okumuyorum , düşük maliyetle yüksek kalite düşük fiyat denen bişey vardır, düşük maliyet düşük kalite ancak yüksek fiyat vardır, ateşleme bobini zaten zor bozulan bir parçadır o yüzden orjinal parçaya 3 katı para ödemek bana saçma geldi 1998 model bir araç için servet harcarsan üzüleceğim gerçeğini hesaplayan bir insanım ben. Lafa geldimi OPELDEN ANLAMIYORSUNUZ deyip sıyrılıyoruz, opel bilginiz bu kadar :( .Benim sert süspansiyonlu aracımdan ses gelmiyor ama seninkinden ses geliyorsa demekki kendi arabana gereksiz güveniyorsun demektir, hemzemin geçitler fiber hat + doğalgazı hat kazıkları yüzünden berbat asfaltlar ve çukurların olduğu bir ildeyim, senin için ne ifade eder bilmem, ses gelmiyor arabamdan :)
Arabamın 2. sahibiyim,ilk sahibinden garajdan aldım arabayı, arabasına gözü gibi bakan ihtiyar bir insandan almak işime geldi doğrusu...1998 Model Golfler artık el değmemiş bulabilirsen tabiki binmeye değer, DOĞUŞ otomotiv in yurt dışından ucuza aldığı malı TÜRK insanına yüksek fiyattan iteklemesi yüzünden bir hayli değerli gibi görülüyor o araçlar. Yol bilgisayarında ortalama 8 litre yakıt tüketimi gösteren 2.0 hacimli bir araca binip ortalama 10 litre yakan bir 1.6 araca özlem ve özenti duymam, hani bir VOLVO değil ki ölüsü bile para diyebileyim altı üstü vosvos :)

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=88203

buyur aracımı aldığımda açtığım konu, tabiki seninki çok daha temizdir, tabiki yılların opelcisisin, tabiki aracın sana çok çektirmiştir, üzlubum için özür dilerim, kuyruğuna basmak istememiştim, yaranı deşmek istememiştim :(

d.n : ara sıra okuduğum bölümden bahsediyorum, ancak bildiğim bişeyi söylüyorum, kibir olarak algılanmasın, açıköğretimde de aynı şeyleri öğretiyorlar...

önemli degil bende özür dilerim kusura bakmayın:D:)

opel'in parçası pahalı diyenler nereden bakıyorlar fiyatlara anlamadım.
japonların çok mu ucuz ?
alın alın honda alın corolla alın valla en azından eşşek niyetine binilmemiş opeller daha azalır. siz viraja frene basarak girerken ben dip gaz asılalarak girebilmenin keyfini yaşarım. ki corollamız var 2004 bana kimse gelipte japon arabası savunmasın :D
2.opelimiz bu dayıma bile 2 tane opel aldırdım. ki bir tanesi şirket çıkması corsa van diğerini 0 corsa aldık. en ufak problemimiz yok. elektrik kablosu yanan vectralar kesinlikle işinden anlamayan elektrikçilerin marifetidir. ben safranbolu'da elektrik işine 20 tl daha fazla verip işinden anlayan bir abimize yaptırıyorum. adam ordan burdan sorunu deneyerek aramıyor diye veriyorum...

Geri