Servislerden memnun musunuz???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan envy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Opel yetkili servislerinden memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
ben hiç memnun degılım arkadaşlar opel servislerinden genelolarak bır kaçılde gıttıgım opel servislerinde birinci olarak cok buyuk bırılgısızlık soz konusu.içeriye musterımı girmiş yoksadilencimi ben içeri gidiyorum herkez kendi havasında ilgilenen yok.ve serviste calışan ustaların bır sanayı ustasından farkı yokorda bır ıkı elektronık aletı kullanmaklausta olanmaz bence sanayı ustalarının tecrubesı daha iyi olarak görüyorum.her bir varsayımla yaklaşıyorlar sorunlara.acaba öleolurmu degıştır olmadı baska parça degıştır en sonunda yapamadık 1000 ytl ucret gec karsıya.sadecesıfır araba satmak degıldır marıfet onemlı olan sattıgın malın arkasında durman ama garantısı suresıncede degıl garantısı bıttıkten sonra baa davranısın onemlı.zaten ben garantı kapsamında gelmek zorundayım...benı durtmeyeceksınkı ben servıse geleyım.dısarıdan 50 tl ye aldıgım malzemeyı se bana 150 ye kaptırmaya calışırsan ben gıtmem,gitmiyorumda.

kesinliklee hayırrr

yarın aracımı servise birakacagım
1 arabamdan gacırdı sesleri aldıgım gunden beri kesilmedi
2. si dun ankaradan gelirken istanbula arıza ısıgım yandı durdum istop edip calıstırdım su anda sorun yok gibi ama bilmiyorum gozumu oradan ayıramıyorum

bazı servislerin ilgili olduğunu memnun olunduğunu okudum ama kendi adıma kesinlikle hayır.
1.si bizim mahalle bakkalı bile müşteriyle daha ilgili
2.si fiyatlar mercedes servisiyle yarışıyo sanki
3.sü yurt dışında bulunan bazı ekstraları sorunca elimizde yok denmiyorda öyle bi parça üretmiyo opel deniyo ki komik geliyo böylece inandırıcılıklarını yitiriyorlar.
2 ay kadar önce 08 astra G'e lpg taktırıcaz ne yapmamız lazım diye aradım aman sakın sisteme zarar garanti vs vs dediler.
1 hafta sonra felan arkadaşım 08 vectra götürdü servis garanti kapsamında lpg taktı elleriyle.fark mı 1ooo ytl fazla olması :mad: adamlar ortaçağ kilisesi gibi biz yaparsak doğru başkası yaparsa afaroz :D

Genel olarak hayır. Çoğu Opel servisi tırt. İyi olanlarda bir kaç iyi ustasının sayesinde yoksa hemen hemen her Opel servisi sıkıntılı. Garantisi dolan sanayiye yöneliyor.

güncellll.....

Ben kendi ve tüm ailemin arabalarını tanıdığım özel servise götürüyorum orjinal parca temini işçilik ve en önemlisi $ - TL - £ - € :) bakımından çok memnunum yetkili servise gerek duymuyorum ama sanayide tanıdığınız yoksa kesinlikle yatkili servise gidin çünkü her usta her servis bir değildir gözünün yaşına bakmaz kazıklar üstüne birde iş tam yapmaz para ve en önemlisi pisikolojik kapsağlar.

Geri