Servislerden memnun musunuz???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan envy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Opel yetkili servislerinden memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Bir Ahmet veya Mehmet usta servisten daha iyidir bence,en azından her şey gözünün önünde oluyor servis ise arabanı alıyor yallah altkata ne oluyor ne bitiyor haberin bile yok bir kart ve kağıt veriyorlar tamam iş bitti...

bir ahmet veya mehmet usta servisten daha iyidir bence,en azından her şey gözünün önünde oluyor servis ise arabanı alıyor yallah altkata ne oluyor ne bitiyor haberin bile yok bir kart ve kağıt veriyorlar tamam iş bitti...

kesinlikle bende ayni fikirdeyim

arabanın garanti süresince samsın reis otomotive götürdüm götürdüğümüz müddetce hep dürttüler sağolsunlar:) garantisi bittikten sonrada normal saniyede opel servisi oraya götürüyorum vala memnumumda

bi ara sıfır araba düsündüm inanın servisten korktum almadım özel servislerin iki katı fazla bide aracını göremiyor mussun

bi ara sıfır araba düsündüm inanın servisten korktum almadım özel servislerin iki katı fazla bide aracını göremiyor mussun

aynen öyle aracı alıyorlar içeriye ne yaptıkları belli değil! artık yaptılar mı yapmadılar mı :p benim 600 kmdeki aracımın tamponunu bile sürttüler bu adamlar ya

Geri