sfı motorlar için 10 ps(powercab)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
10 hp çok iddialı olmamış mı arkadaşlar? parçayı fazla incelemedim ama sanırım çok basit bir dirsek bu emme manifolduna giren. öyle bir dirsekle 10 hp alınsaydı emme manifolduna, eksantriğe, çipe ne gerek vardı.

10 hp çok iddialı olmamış mı arkadaşlar? parçayı fazla incelemedim ama sanırım çok basit bir dirsek bu emme manifolduna giren. öyle bir dirsekle 10 hp alınsaydı emme manifolduna, eksantriğe, çipe ne gerek vardı.

SFI makinasının sağı solu belli Olmaz Şenol;)

powercap bu yaa mantzelin buluşu bizdeki powerboxın astra gsı lar için olan versiyonu:D

lex yerine uyguluyor bazıları...

aynını alüminyum blok alıp işletiyolar cnc tezgahında arkadaşlar aynı işi yapıyor çok daha ucuzada maledilebilir yanii.:D:D:D

aynını alüminyum blok alıp işletiyolar cnc tezgahında arkadaşlar aynı işi yapıyor çok daha ucuzada maledilebilir yanii.:D:D:D

BİR TANE İSTİYORUM O ZAMAN FİYAT ALABİLİR MİSİNİZ:good:

abi ölçü bulabilirseniz
yarı fiyatına yaptırırız ama ölçü lazım olan birinden söküp ölçülendirebilinir.

bana daha görmek nasip olmadı netteki resimler hariç
ölçü yok malesef

Son düzenleme:
Olan biri aranıyor..

SFI makinasının sağı solu belli Olmaz Şenol;)

canım Deniz'im sfi makinalarının başımızın üstünde yeri var o ayrı :D
yanlız 10 hp çok iddialı yahu. tabi ki tüm sfi lar taksın 160-166 hp yi yakalsınlar isterim (burası yalan işte :D ) ama biliyorsunki o iş lexmaul manifoldla bile olmuyor bazen.
bu parçanın tek amacı hava direncini azaltmak. hala kutu içimi açık tip filtre mi daha verimli diye tartışılırken buna inanmak fazla iyimserlik olur bence.

canım Deniz'im sfi makinalarının başımızın üstünde yeri var o ayrı :D
yanlız 10 hp çok iddialı yahu. tabi ki tüm sfi lar taksın 160-166 hp yi yakalsınlar isterim (burası yalan işte :D ) ama biliyorsunki o iş lexmaul manifoldla bile olmuyor bazen.
bu parçanın tek amacı hava direncini azaltmak. hala kutu içimi açık tip filtre mi daha verimli diye tartışılırken buna inanmak fazla iyimserlik olur bence.

:)

İşin şakası bi yana, sfi kutusunun iiçindeki karmaşık yapının hava geçişi için ideal olmadığı ama bu parçayla havayı direk emdiğini anlatıyor tez, bence de 10 abartı olur ama 5hp filan mantıklı..Ortada bi kayıp varsa bunu telafi etmek lazım.

Geri