Sıfır alınan araçta boya - Opel

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan recep76
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Opel mopel tarih oldu artık eskidendi opel.satış stratejileri,satış sonrası servis müşteri ilşkileri çok fazla sorun oluyor bunun tek nedeni denetimsizlik ve balık baştan kokar misali herkes bunun bir parçası olmuş.Ama amaçları ortak:ne olursa olsun müşteriyi yol çamura yat sakın haksız duruma düşme.Benim arabam eski sevdiğim için aldım artık yaşadığım yerde yetkili serviste yok özelde halldiyorum sıkıntı olursa.bir daha opel almam çünkü şu an ki aracımdan daha sorunsuz bir opel olacağını sanmıyorum bundan sonra artık 3 elmas olur ya da mazda.benden bu kadar.

Opel alım konusunda sizinle aynı fikirdeyim. Elimde olan aracın özel nedenleri var o nedenler aradan kalkınca direk olarak satıp daha da almayacağım. Beni aracımdan soğuttular daha da bulaşmam.

+1
Katılıyorum.

İzmir'de hangi servis olduğunu söylerseniz denemek isteyenler olabilir?

Bakın kesinlikle ticari amacım yoktur babam askeri personel ben ise ögrenciyim bu kişiyi parçacımın önermesi sonucu buldum ve bayagı ustam olarak sahiplendim :)
Umut Oto tamir ve bakım servisi
2. sanayi sitesi 342. sokak no:26 Bornova/İzmir
Murat Aktaş
her turlu opel problemlerını şipşak çözüyor ;)
Dedigim gibi izmirdeki servislerin tanı koyamadıgı, çözumu yenı motor atmakta buldukları ,
sanayı sıtelerındekı herkezın enjektör arızası dıye çozum yaratmaya calıstıgı
Fakat sadece katalizor parçalanması oldugunu arabaya ben gaz verınce anlayan tek kişidir ;)
Not: mesajımda hiçbir ticari amaç güdülmemektedir...

Opel alım konusunda sizinle aynı fikirdeyim. Elimde olan aracın özel nedenleri var o nedenler aradan kalkınca direk olarak satıp daha da almayacağım. Beni aracımdan soğuttular daha da bulaşmam.

abi google translatten bişey çevirdim bir kere almanca çevirmez olaydım durumu düzeltemedim:Dbende bundan sonra opele bulaşmam hem ilgi sıfır işçilik desen sıfır bakım fiyatları uçuk hatta çok kez soruyorum kendime neden opel aldım diye

Opel araçlarda kronik hastalıkları var. Bir arkadaşım aracına 3500 TL harcadı ama hata düzelmedi en sonunda aracı zararına sattı... Ama dedim gibi daha da bulaşmam. Parça çok pahalı opel dediğinde adamların verdiği fiyat alıp başını gidiyor. Adam bana sadece çıkma normal jant için sadece üzerinde GM var diye 80 TL istedi. yani o kadar....

ankarada da bildiğim biri (yani arkadaşım değil sadece tanıyorum) sıfır jetta almıştı. Emekte oturuyoruz malum bilirsiniz belki çok fazla galerici var orada,herneyse adam öyle meraktan galericiye gidiyor boya ölçümüne ve arabanın boyalı olduğu anlaşılıyor. Adam aldığı yere gidiyor dolu yagdıgından dolayı boyasının zarar gördüğünü ve komple boyattıklarını söylüyor ve adam dişini gösterince hemen arabayı teslim alıp başka boyasız araba veriyorlar.

adamı katil ederler şimdi bende huylandım şu merso anahtalığı gibi olan bir parça var boya kalınlığına bakıyor nerede bulurum onu pahallı mıdır ismi nedir bugün kontrol ettim değişen parça olmamış ama anlamadığım için boyadan şüphelendim:mad:

valla aracımın rengini gormeden aldım uzeri balmumu kaplıydı :D ben mat siyah beklerken bana sedefli siyah gelince cok sasırmıstım ve cok mutlu olmustum :)

Ilginc bir ülke...
öncelikle arac firma cikisi ile satisi arasinda 6ay dan fazla zaman geciyor parta duruyor sonra efendim arac 2012 diyebiliyorlar ama arac aslinda 2011 aralik cikisli ki sifir diye avrupada satamaz, veya arac aylarca günes altinda parklarda bekler solar araci cilalayip müsteriye sunar, nunu orda sifir diye satamaz...yahu arac disarida bos alanda duracak tabii cizilecek ve bunu müsteriye boyayip satacak...yani yanlis anlamayin servisleri tutumuyorum filo alisi ucuz diye koyuyor alana sonrada olacaklardan dolayi müseteriyi kaziklayacak...Arac bos alanda dururmu? yagmuru asiti aylarca yiyecek olmadi indir bindir olsun bu bos alanda olsun biri veya bir yerden araba birsey görecek..iste avrupada bu yok....satamaz cezasi agir.burda ver mahkemeye sürün

Geri