Sıfır alınan araçta boya - Opel

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan recep76
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Konu ile ilgili, gelen mail. Yargısız infaz var ise foruma herkes üye olabilir, yanıtlayabilir. Karalamak için denmiş, demek ki araç sahibi, o bayiiye yada opele kıl, aracını almış, kırmış dökmüş, vurmuş, japonlamış boyatmış ve sonra da tampon düşünce bunu bayiinin üzerine yıkmaya çalışıyor? Başka türlü nasıl karalayacak çözemedim. Husumeti ne acaba? Konu da Ana Haber de yayınlanan bir video var. Demek ki o kanal da karalama kampanyasına alet olmuş. Arşivlerinden bu haberin çıkartılması gerek. Sitelerinde halen mevcut.

asıl yargısız infazı büyük bayiler ve ana firmalar yapıyor.

ben iki kez bilirkişi raporuyla açıkça kanıtlandığı halde davam üçüncü yılını doldurdu ve halen hakkımı alabilmek için bekliyorum.

bu şeklide haksız elde ettiğiniz kazançlar mutlaka bir gün sizden geri çıkacaktır

mar oto neki siz birde opel erdemirlere gidinde görün arabanın sıkıntısını anlatmanız bitmeden oooooo ama bu garantiye girmez diye yapıştıyolar ya müslüman bir arabaya bak önce ondan sonra garantiye girermi girmezmi bakarız. buradan yeni opel alacak arkadaşları ve mevcut opelleri için yetkili servis kullananları uyarıyorum hiç bir şekil ve ad altında aracınızı kesin ve katii olarak opel erdemirlere götürmeyin benim gibi aracınız mundar olur

Geri