Sigara içme alışkanlığınız ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sigara kullanıyor musunuz?

• 1.Hiç ağzıma sürmedim

Oy: 61 26.6%
  • 2.Sigara kullanıyorum

Oy: 99 43.2%
  • 3.Sigara kullanmıyorum

Oy: 69 30.1%

• Kullanılan toplam oy
    229
ocak ayında marlboro ile yollarımızı ayırmıştık!vee 1 ay kadar önce yine yollarımızı birleştirdikk! çokta memnunuz bidaha ayrılmayıda düşünmüyoruz!

siz ikiniz iyi bir çift gibi görüne bilirsiniz yanlız o meret çok agır ve benim bünyem 1 yıl dayanabildi yaşasın winston süper layt:)

sigara uzatıldığında kullanmıyorum demeyi çok isterim çünkü kullanmıyorum diyen insanlar bana ayrıcalıklı geliyo

Aynen katılıyorum. Bana göre sigara kullananlar 2.sınıf insandır. Şahsi fikrim kimse üzerine alınmasın. Ben de içiyorum günde 1 paket ama en azından bırakmayı istiyorum. Benim de kendime koyduğum süre çocuğum olana kadardır. Çocuk eve geldiğinde sigara evden gider.

şu iileti inş bırakacam 17 yaşına girecem ama günde 2 paket rahat gidiyo böle giderse 20 ye gelmeden giderim öbür tarafa

Aynen katılıyorum. Bana göre sigara kullananlar 2.sınıf insandır. Şahsi fikrim kimse üzerine alınmasın. Ben de içiyorum günde 1 paket ama en azından bırakmayı istiyorum. Benim de kendime koyduğum süre çocuğum olana kadardır. Çocuk eve geldiğinde sigara evden gider.

Serkan, çocuğun sağlığını düşünüyorsan çocuk doğmadan 15 ay önce bırakman lazım...

Geri