Silikon Kumanda Kılıfı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan arif06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Alican abi seviyorum boyle incik cincik seyleri aliexpressten 1 yilda 100 den fazla urun aldim toplasan 100 dolar etmez :) .

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçenler de arkadaşa telefon kılıfı aldık. Kargo dahil 90cent tuttu sipariş vermeye utandım :)
Komik paralara çok ilginç şeyler var.

Geçenler de arkadaşa telefon kılıfı aldık. Kargo dahil 90cent tuttu sipariş vermeye utandım :)
Komik paralara çok ilginç şeyler var.
Sorma abi cesit cesit telefon kilifimiz var cuzdanli falan :) kiz arkadasima bile cok orj. Canta falan almistim gercekten degisik urunler var ve cok komik fiyatlara. Mesela TR de goremeyecegin kupeyi ordan 0.20 dolara aliyorum ve adam onu oyle bi sarip sarmalayip gonderiyor ki kutusu kupeden daha pahali :) ve o kapima kadar geliyor cok garip :)

Sorma abi cesit cesit telefon kilifimiz var cuzdanli falan :) kiz arkadasima bile cok orj. Canta falan almistim gercekten degisik urunler var ve cok komik fiyatlara. Mesela TR de goremeyecegin kupeyi ordan 0.20 dolara aliyorum ve adam onu oyle bi sarip sarmalayip gonderiyor ki kutusu kupeden daha pahali :) ve o kapima kadar geliyor cok garip :)

90cent in kargosu ne kadar cok merak ediyorum. Gonderim olayina sasiriyorum ben de.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

D kasanın makyajlı olanında kumanda 3 buton mu arkadaşlar?

Geri