Sizce bu araç alınırmı? Yardım edin arkadaşlar..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan haloon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim aracım 97 vectra cd aracımdan memnunum ama spor bi araca binmek istiyorum birazda benim aracım bu http://www.sahibinden.com/vectra_cd...e_orjinal-25WQQaXQQ19796978WQQpXQQdisplayitem

sizce vectradan sonra bu aracı alsam nasıl olur yakıtı nasıldır bu paraya bu araç iyimidir sorun çıkarırmı ileride sizce yorumlarınızı bekliyorum...
http://www.sahibinden.com/coupe_turbo_astra-15WQQaXQQ18635652WQQpXQQdisplayitem araç bu arkadaşlar...

abi alınır ama edirne plakalı araç neden izmirde satışta_?hadi benim araba izmit ama ben istanbulda yaşıyorum yakın.ama bu uzak arası...

Aracın detayını bilemem ama görünüş olarak çok çok güzel kırmızı çok fena duruyor.

abi alınır ama edirne plakalı araç neden izmirde satışta_?hadi benim araba izmit ama ben istanbulda yaşıyorum yakın.ama bu uzak arası...

Adamla görüştüm ordu mensubuymuş izmirdeymiş yani görev yeri birde sağ kapıdan şahin çarpmış kaput çamurluk falan değişmiş söylediğine göre.çok yakarmı peki benim arabama göre?

takasa girelim dedim ama o ben senin arabanı alırsam bile hemen satıcam o yüzden galeri fiyatına anlaşırız diyo :)

Adamla görüştüm ordu mensubuymuş izmirdeymiş yani görev yeri birde sağ kapıdan şahin çarpmış kaput çamurluk falan değişmiş söylediğine göre.çok yakarmı peki benim arabama göre?

Daha çok yakar heralde :confused:: sakin kullanımlarda 20-30 krş.civarı performans istediğinizde arcı limitlerinde kullandığınızda bunun bir karşılığı var tabiii 40-50krş civarı..

özellik olarak daha fazla artıları olan bir araç ama bence otonun kaza durumu çok çok iyi incelenmeli.Bana göre araç büyük bir hasar sonrası toplanmış gibi duruyor.

insanı gıdıklayan bir araç ben olsam basarım :D bende bi porsche falan olsa bi haftada gazetenin 3.sayfasına çıkarım galiba :D şeytan gaza bas die dürtüyor :D

Geri