Sizce bu araç alınırmı? Yardım edin arkadaşlar..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan haloon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
acele etme bu arabayı da beğendiysen yol masrafını göze all arabayı da emin olduğun bir yere göster derim
spor bir araba arıyorsan astra gtc 1.6 lara bak daha mantıklı bence

http://www.sahibinden.com/2006_opel_astra_gtc_1_6_sport-11WQQaXQQ23876556WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/fark_var_lpgli_gtc-14WQQaXQQ23063588WQQpXQQdisplayitem

Çok doğru hem daha yeni, fiyat biraz fazla ama astra gtc çok güzel duruyor siyah renk falan çok yakışıyor yakıtıda 2.0 turboya göre baya iyidir heralde. ;)

20-30 krş demişler. imkansız ve fiyat aralığını çok fazla tutmuşlar. bugün bir Fiesta TDCİ şehiriçi 20 krş yakıyor. 1600 cc Astra 30-32 krş yakıyor. bu araç nasıl 20-30krş yakar. motor çalışmadan itekleyerek gidersen belki.

kesinlikle şehiriçi en az 10 litre yakar.

ayrıca çok konuşan çok yalan söyler. gereksiz ve boş bir sürü cümle yazmış. bu kadar kurcalanmış aracı almak pek akıl işi değil. bence hiç bulaşma. !!!

güzel araba ama bu tarz arabayı almak kolay binmek zordur kullanım maliyetleri gözünü korkutmazsa al çok zevk alarak kullanırsın...

1.6 gtc düşünüyorsan 1.6 gtc keyif olarak bunun yanına yaklaşamaz 1.6 astra gtc alıcağana normal astra h al 2 eli daha iyi olur en azından :)

bu araba en az 10 lt yakar uzun yolda 7 8 lt görürsün ama karmada 10 lt altına pek düşmez 12 13 lt civarı seyreder basarsan 17 18 lt si var...

walla bende pek gaza gelmemeye çalışıyorum ama tek zayıf yönüm otobanda sollamaya çıkınca arkamdan tabakhaneye gider gibi selektör yapanlar o zaman dayanamıyorum :D bas sport a kökle allah ne werdiyse uza :D sonra arkama bakıyorum kimse yok :D en son yahudi a6 selektör çekti 130 da 200 den sonra yanaşmadı (çaktırmayın benimde son maximum sınırıma 20 km kalmıştı :kop:)
"Sport" ne ya? Böyle bir özellik mi var vectrad? biri bana da anlatsın...:eek:

hoş araba

alınır alınmasına ama satması problemli bi araç bence...
bence çok hoş araba tavsiye ederim ama dediğim gibi elinden çıkartmak istediğinde sıkıntı yaşayacağın bi gerçek...

Geri