Sizce bu araç alınırmı? Yardım edin arkadaşlar..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan haloon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
o aracı alırsan ustalarla akraba olursun. O araca şimdiye kada binen insanlar performans için binmişler. Hava atıcaz diye, çukur badal dinlememişlerdir. Çabuk dökülür, sende üzülürsün. Görsel olarak çok güzel ama bence sana yaramaz. Vazgeç bu sevdadan.

sağol abi,banada öyle geldi sonuçta belli bi yol yapmış yıpranmıştır performans aracı olduğu için galiba vazgeçicem bu gidişle zaten alsam bile benim satmam zor olucak gibi görünüyor.Vectramı biraz modlayıp binsemmi acaba :confused:

sen bence 1.8 astra coupe al:) ya da arkadaşların dediği gibi Fatih abinin coupe'yi

Fatih'in aracıda çok güzel ama önce kendi aracımı satmam lazım,1.8 coupede iyi bi alternatif olur bencede;)

1.6 astra zaten 30-35 kuruş arası yakıyo 2,0 motor mümkün degil o yakıt,Benim görüşüm bi ilanda bi kaç yalan yakalarsanız bilinki o araçta bişey var.Bana komple boyalı gibi geldi yanılıyoda olabilirim tabikide çünkü kırmızı renk ve yaşına göre çok canlı boya olabilir.Bence al bi astra g kasa hb temiz 2004-2006 arası siyah,beyaz ,gümüş gri,yada laciver, yap bi sade modifiye bak keyfine ..

Fatih Abinin aracı derim bende.. :)
Neden derseniz,Gazlanmamış yıpranmamış ve Kazası belası olmayan bir araç.İçi dışı pırıl pırıl..Bence onu düsünün satılmadan :D

Arkadaşlar benim aracım 97 vectra cd aracımdan memnunum ama spor bi araca binmek istiyorum birazda benim aracım bu http://www.sahibinden.com/vectra_cd...e_orjinal-25WQQaXQQ19796978WQQpXQQdisplayitem

sizce vectradan sonra bu aracı alsam nasıl olur yakıtı nasıldır bu paraya bu araç iyimidir sorun çıkarırmı ileride sizce yorumlarınızı bekliyorum...
http://www.sahibinden.com/coupe_turbo_astra-15WQQaXQQ18635652WQQpXQQdisplayitem araç bu arkadaşlar...

bende cok nıyetlenmstım turbo ıcın ama arac yenı satılmıstı hemen satıyo demekkı alan..bı sıkıntı olabılır aracın butun motor aksamı degısık

bende cok nıyetlenmstım turbo ıcın ama arac yenı satılmıstı hemen satıyo demekkı alan..bı sıkıntı olabılır aracın butun motor aksamı degısık

aracın daha önce satılık olduğunu bilmiyordum demekki bi sıkıntı var araçta yoksa niye hemen satılığa çıksın,bi servise götürüp ekspertiz raporu çıkarmak lazım ama vöyle bi araca değermi bilmiyorum daha nelerini öğrenicez bakalım.

bence hiç almaya kalkışma. boşver... içimden bi ses başına iş açıcak diyo... çok yakıt tüketiyo. baksana zaten benzin fiyatları falan iyice yükseliyo... kazalıymış bide.. gerek yok bence kendini sıkıntıya sokmana...

60 kuruş yakarmı bilmem ama yakarsa binilmez o zaman gerçi alıp lpg taktırılsa nasıl olur,madem lpg takıcaksın niye 2.0 turbo alıyosunmu dersiniz?

bende de 180 hp LPG'li var gayet memnunum o yüzden demem öyle. tasarruf yaparken LPG ile giderim bascağım zaman bi tuşla benzine dönerim kim karışır :)

araç gerçekten süper ama çok modifiye var KUMAR gibi bir şey bence.

motor komple yapılmış chip egzoz benzin pompası vs vs müthiş emek ve para harcanmış kumar gibi alırsan bunların hepsi bedavaya gelecek ama bunca oynamadan sonra bir sorun varsa araçta başına pahalı bela da olabilir :confused: bir de yakıt bence de ortalama 9 lt sakin kullanımda olur 34 kuruş civarı EN AZ. istersen LPG takılır ama o da ayrı masraf ayrı uğraş modifiye üstüne nasıl olur bilmem bende modifiye yok çünkü. bir de kaza varmış FOTO mevcut mu kaza sonrası. pek tavsiye edemicem bu aracı...

Son düzenleme:
yani dediği gibiyse alınır hatta bu fiyata bedava bu araç

yapılan masraflardan sonra öyle görünüyor ama ben o yüzden kumara benzettim bu kadar oynamadan sonra bir sorunu varsa yandı gülüm keten helva :( kazası da var kardeş hevesini kırmak istemem ama samimiyetime inan bence değmez vazgeç bu sevdadan...

Geri