Sizce Hangisi :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Cihanqir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi ARaba

• 94-95-96 BMW 320i-318

Oy: 30 73.2%
  • 94-95-96-97 Astra SFi "Dohc" Gsi

Oy: 11 26.8%

• Kullanılan toplam oy
    41
walla parça bakımından yada bakımlı bi bmw değilse sanayiyin yolunu unutmazsın gibime geliyor o yuzden astra

yeni üyeyim bi görüş yazmak istedim ilginç karşılaştırmalar var bu sitede:)

BMW nin GSİ ya göre parçaları daha pahalı ve piyasadaki bmw lerin temizini bu zamanda bulmak çok zor genelde hepsi yanlamak uğruna anası ağlamış arabalar. Bi yandan temiz bi 94 GSİ diyesim geliyor diğer yandan BMW e36 kasa diyesim geliyo zor iş.:D

3.20 olacaksa BMW, 3.18 ile 3.20 arasında dağlar kadar fark var...

yakıt performans yedek parça yönünden gsi
yanlamak için bmw :)

Güzel Yorumlarınız için tesekkürler Bugünde Daha değişik bişey duydum BMW nin 95 tipi kasaları hiç yol tutumuyor diyorlar acaba doğrumudur adam yazmış 120 ile viraja giriom 2 lastiği ayağa kalkıyor varmıdır öle bişey :D banada komik geldi ama bileniniz varsa yorumunu bekliyorum :D:D

yok öyle birsey nasil yol tutmuyor ya Allahim yarabbim yoltutusu cok güzel onu nerden duyduysan bence sallamis..hangi araba sorusuna ben sevkler ve renkler tartisilmaz diyorum her nekadar opelci olsamda bmw yi tek gecerim.. hi nerden biliyorsun dersen bu arabamdan önce bmw vardi.4-5 yil kadar kullandim gerci hala kayinpederde 318 i var. onuda herzaman kullaniyorum.bmw nin yoltutusu hakkinda kuskusu olanlara benim diyecek sözüm yok.

Son düzenleme:
BMW yol tutuşuna laf edilirmi yapmayın :D
89 model 520 BMW ler bile rahatlıkla 200km hıza geliyor ve içinde sanki 140 la gidiyormuş hissi yaşıyorsunuz.

Geri