SSW jant nasıl?

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar..
Arkadaşlar cumartesi günü vatan caddesine gittim (yenibosna E-5 den) caddenin sağ tarafında 2katlı büyük bi jantcı gördüm ve SSW marka 18" jant begendım siyah renk adam bana 900ytl dedi bana cok uygun geldı..sizce nasıl bu marka?alınır mı? jant konusunda tecrubesi olanlar bi yol gostersın:D

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
adnan bunu takmış 2-3 araba gördüm hepside çok güzel gözüküyodu:good:

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
on numara olur bence adnan hiç beklemeden al

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ssw markasını yabancı bi kaç sitede gördüm internette jantlara bakarken,,,ama ağırlı yada sağlamlığı hakkında bi fikrim yok,,,fiyatı çok çok uygun ama 18 inç için süpper fiyat ,,,ayrıca jantın modelide güzel,,,bu fiyata ben bile düşünebilirim :D

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçektende fiyat çok uygun...17" ine 750 ytl dedi:) agırılıgı ve kalıtesı hakkında bişeler sordum ama tatmın edıcı cevaplar alamadım..o yuzden yoruma açim dedim sitede..iyi bişeyse ve fazla agır değillerse alıcam..

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
gerçektende fiyat çok uygun...17" ine 750 ytl dedi:) agırılıgı ve kalıtesı hakkında bişeler sordum ama tatmın edıcı cevaplar alamadım..o yuzden yoruma açim dedim sitede..iyi bişeyse ve fazla agır değillerse alıcam..

bunlar normal jant...hafif diil yani...bi kere zaten orjinal ölçülerin büyümesi ağırlık farkı yaratıyor

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantın yapıldığı mazemeye göre hafiflik olabilir,, jantın büyümesi yada küçülmesi illaki ağırlığını etkiler ama daha büyük jant alırsın senin orjinal jantından bile daha hafif olabilir..........özellikle hafif markalar könig-kosei-enkei gibi markalar ,,,ama bunların kendileri içinde modeline göre farklar var tabi her modeli hafif diyemeyiz............

bu arada adnan bijon ölçüleri kaç bu jantın..........

Son düzenleme:

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
jantın yapıldığı mazemeye göre hafiflik olabilir,, jantın büyümesi yada küçülmesi illaki ağırlığını etkiler ama daha büyük jant alırsın senin orjinal jantından bile daha hafif olabilir..........özellikle hafif markalar könig-kosei-enkei gibi markalar ,,,ama bunların kendileri içinde modeline göre farklar var tabi her modeli hafif diyemeyiz............

bu arada adnan bijon ölçüleri kaç bu jantın..........

o jantlar parasından anlaşılıo zaten:good: ama mesela benim jantlarım orjinalle nerdeyse aynı ağırlıkta

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer imzandaki araba seninse ve üstündeki jantlar da şuan takılıysa, bence hiç yeni bi jant arama..