şu an ki arabanızı satsanız ne alırsınız???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
satsam araba almam ev alırım. ev alana yok evin camları neden siyah yada yok evin lambaları neden beyaz diye ceza yazan yok. bence arabaları satalım hep beraber ev alalım.

:D:D:D:Dçok güldüm...gerçekten doğru söylüyosun ama evde sıkıntıdan patlayınca arabama sarılıyorum başka kimse alamıyo stresimi...o zaman napıcaz :D

satsam araba almam ev alırım. ev alana yok evin camları neden siyah yada yok evin lambaları neden beyaz diye ceza yazan yok. bence arabaları satalım hep beraber ev alalım.

çatı akar çevre düzenlemesi parası boya badana hanım evin mobilyalarından sıkılır değiştirmek ister evin çamlarını pimapen yaptıracan yok çiftcam pimapen ahşap görünümlümü olsun beyaz mıı evini kiraya versen vergisini vercen var oğlu varr
ama doğru ev her zaman arabadan önce gelir bence

çatı akar çevre düzenlemesi parası boya badana hanım evin mobilyalarından sıkılır değiştirmek ister evin çamlarını pimapen yaptıracan yok çiftcam pimapen ahşap görünümlümü olsun beyaz mıı evini kiraya versen vergisini vercen var oğlu varr
ama doğru ev her zaman arabadan önce gelir bence

abooo vazgeçtim tamam ev de almayalım. bu nasıl sorun amaninn.ee ne alacaz ev işide yattı:kop:

yeni mazda 3 ün dizeli çıkmış haberim yoktu ben baktıgımda sadece benzinli vardı

tühh aklım kaldı şimdi

beyazz sedefli boya siyah mat jant ve yay araç 10 numara oluyor:)

2003 3.7 cherokee mi satıp,2007 dışı siyah içi taba rengi deri çok kollu jantı olan Alfa Romeo GT alırdım ki bir zaman sonra inşallah yapıcam :)
Yada 4x4 klasmanında kalıcaksamda 2005 Infiniti FX35..Renk farketmez..

Son düzenleme:
bunu satınca üzerine biraz koyup 2006-2008 beş kapılısını alacağım. 3 kapı sefalet yeminlen :D
Allah da seni güldürsün dostum emi :)
Satsam vectra b yi; bulabilirsem lotus motorlu opeller var avatar resmimde de var zaten onu alırdım lakin bulması çok zor artık ama gerçekçi olmak gerekirse cdx V6 ya da gt alırdım. Bu kasaya hastayım abi.

Geri