torpido gözü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 06onur006
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

06onur006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba 1998 opel astra hb.aracımın torpido kapağini tutan tırnaklar kırılıdı zor kapanip açiliyor sadece torpido kapaği değişirmi bu konuda fikri olan varmı birde fiyat bilgisi verirseniz sevinirim şimdiden tşkler

sadece kapak degişmez sanirim. komple torpido bulnur. çıkmacılardan çok kolay bulunur bu.. ankaradasın her türlü bulunur.. fiyat 50 60 biseydir çikmacılarda herhalde. yani tahminimce..

komple değişir derken arkadaşim o tırnakları tutan yerdenmi bahsediyorsun torpidonun içi yani pahalı olmazmı o?

sıfırı ahalıdırda. çıkmacılarda çok pahali degildir. bir ara forumdada satiliyordu. bi arama yap istersen..

tırnaklar tamir edilebilir belki; yoksa torpido gözü değişir; çıkma olarak çok rahat bulunur; fiyatının çok uçuk olacağını sanmıyorum....

G kasada kenarlardaki kollar kırıktı bende. Aldım bir set değiştim. Ama kapalı durmasını sağlayan tırnaklar derssen onu bilemem... kapak değişebilir. parçacılara sor derim.

en mantıklısı çıkama almak bencede...

arkadaşlar aracım 1998 yeni kasa astra g bunu demeyi unutmuşum ben kapalı tutan tırnaklar sağlam açilincatorpidoya giren yanlardaki kollar kırık.mesajlar için tşkler

arkadaşlar aracım 1998 yeni kasa astra g bunu demeyi unutmuşum ben kapalı tutan tırnaklar sağlam açilincatorpidoya giren yanlardaki kollar kırık.mesajlar için tşkler
Tamam, aynı sorun işte... Parçacıdan sıfır kol alırsın, 15 tl çifti. Set olarak satılıyor zaten. Sakın kaportacıya vs. gitme. Benim torpido kapağını kesecekti adam bıçakla. Kalsın usta dedim, geldik evde kendimiz taktık...

Kolay gelsin...

Tamam, aynı sorun işte... Parçacıdan sıfır kol alırsın, 15 tl çifti. Set olarak satılıyor zaten. Sakın kaportacıya vs. gitme. Benim torpido kapağını kesecekti adam bıçakla. Kalsın usta dedim, geldik evde kendimiz taktık...

Kolay gelsin...
kardeş o kollar takılacak gibi birşey değilki torpido kapağiyla bitişik kırıldı yani benimkisi ancak yapiştirmak lazım kırık yerinden dediğini anlıyamdım ben :( ikili kollar varya sağda solda o mevzu benimkisi biri torpidonun içinde kaldı diğeride kırıldı

Geri