Toyota Corollamı Wolksvagen Jettamı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Realist
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Toyota Corollamı Wolkvagen Jettamı?

• Kullanılan toplam oy
    72
  • Anket kapatılmış .
bozulmuş bir toyota çölde kutup ayısına rastlamak kadar düşük ihtimal
vwde ise koltuğu ileri geri almaya korkar olursunuz sadece güvenlik sistemleri diil elektroniği kendini güzelce bırakır sırayla microswitchlerden tutun pedal altı esp fren butonlarına kadar... ayrıca 1.5 senede jettanın sıkıcı bir ofisi andıran iç mekanı çok ağır eskime belirtileri gösterir mevcut tüm plastik aksamlar soyulur ses sistemi klima vs gibi kontroller de soyulur rent a car arabası gibi hissedersiniz. ayrıca jettanın yeni kasasıda geldi corollanın 1.5-2 yılı var makyaj sonrası

ha jettadaki alman oturaklılığı accord avensis gibi daha üst sınıf japonlarda bile olmayacaktır belki ama jettayla corolla arasında yol tutuş bakımındanda aslında çok fark yok.

jetta tabiki

bozulmuş bir toyota çölde kutup ayısına rastlamak kadar düşük ihtimal
vwde ise koltuğu ileri geri almaya korkar olursunuz sadece güvenlik sistemleri diil elektroniği kendini güzelce bırakır sırayla microswitchlerden tutun pedal altı esp fren butonlarına kadar... ayrıca 1.5 senede jettanın sıkıcı bir ofisi andıran iç mekanı çok ağır eskime belirtileri gösterir mevcut tüm plastik aksamlar soyulur ses sistemi klima vs gibi kontroller de soyulur rent a car arabası gibi hissedersiniz. ayrıca jettanın yeni kasasıda geldi corollanın 1.5-2 yılı var makyaj sonrası

ha jettadaki alman oturaklılığı accord avensis gibi daha üst sınıf japonlarda bile olmayacaktır belki ama jettayla corolla arasında yol tutuş bakımındanda aslında çok fark yok.

aklımdan geçenleri özetlemişsin jetta hakkında.wv nin fasonu gibi bişey.

Evet iç döşemesi sorunlu gibi benimde dikkatimi çekti

jetta..ama dsg li olanı...diğerlerini almaya değmez...

dizelmi benzinlimi??

düzmü otomatikmi??

dsg falan işin içine girerse corolla yalan olur.

sadece vw olusundan dolayı jetta almayı düşündük ikisinide test edip sürünce aradaki fiyat farka değmez dedik dizel corolla aldık toyota markasıyla ilk defa tanıstım ve yıllarca opelin masraflarıyla süründügüme pişman oldum.

şimdi viraja 140 la gircegime 120 ile giriyorum sorunsuz bir aracla gezmiş oluyorum 5yıl garantide cabası:)

jettaya göre en belirgin eksikliği corollanın çamurluk içinde sadece plastik davlumbaz var arkasında yalıtım yok lastik sertse yol sesi çok alıyor diyelim yumusak lastik taktın bu seferde en ufak çakılda gümbür gümbür ses yapıyor , arkadan görünüs olarak tipsiz bide :)

onun dısında jetta nın bir artısı yok normalde vw diyince passatta falan iç mekan malzeme kalitesi çok iyidir herkez bilir ama jettanın iç mekan ticari araçtan farksız hem estetik değil hemde tak tuk kalitesiz malzeme

Araba alırken nedense hiç honda ve wvolswagene bakmamışım hep şu üçlü opel astra-toyota corollo-ford focus fiyatı cazip geleni ve ilk tercihimi seçtim..

coralla 1.4 dizel otomatik + full olanını al...45 bin tl yaklaşık

illa wv alıcam diyorsanda; passat 1.4 tsi:51 bin tl(baz modeli)

Son düzenleme:
Bence Jetta Wolkswagen Araçların Kaza Testlerini Bir İzle Derim Önce Konfor Rahatlık İç Mekan Değil Can Güvenliği Önemli ;)

Corollanin motoru daha guclu yakit olarakta daha ekonomik ama alman kalitesi baskadir en kucuk vidada bile belli olur

Geri