TÜVTÜRK'ün araç muayene sistemi hakkında

sağol savas abım ama yaslandık be abı zaman su gıbı gecıyor hakkatten 14 sene olmus askerlıgı yapalı daha dun gıbı :)
Abi herkesin hayatında dünler artar yarınlarsa azalır..! Önemli olan insanın yüreğinin genç olması..! Yürek hareketlere, hareketler ise yaşa etki eder. Ama yinede farkındaysan ben tedbirli davranıp sana abi diyorum. Ben daha da gencim :kop::kop::kop::kop::kop::kop:

Abi herkesin hayatında dünler artar yarınlarsa azalır..! Önemli olan insanın yüreğinin genç olması..! Yürek hareketlere, hareketler ise yaşa etki eder. Ama yinede farkındaysan ben tedbirli davranıp sana abi diyorum. Ben daha da gencim :kop::kop::kop::kop::kop::kop:
:D yok yok sen bana cengız de abı benı kasıyor

:D yok yok sen bana cengız de abı benı kasıyor
Cengiz amca buraya yumruk havaya :kop:. Cengiz senin yaşına geldiğimde ben de mi senin gibi kasacağım? Boş ver, hayat her daim güzel, yeterki tat almasını bil.

yok yok halen genç görünüyon abi, tabi bu resmin yılar öncesine ait değilse :D hadi neyse dedeyi atalım, abi diyelimde moralini bozmayalım. :) Hatamız olursa affola..!

yok yok halen genç görünüyon abi, tabi bu resmin yılar öncesine ait değilse :D hadi neyse dedeyi atalım, abi diyelimde moralini bozmayalım. :) Hatamız olursa affola..!
Ne demek kardeşim, herşey ortada zaten. :D (Resim bir senelik)

aynen abi her şey ortada, 20lik genç gibi duruyon ve ayrıca bu resim bir senelikse 21liksin öyleyse :)

Aşağı yukarı hesabın doğru sayılır :)

Geri