uzun yolda açık cam mı klima mı?

arkadaşım gideceğim yol 900km yani 10liradan fazla farkeder ayrıca arabamı yeni aldım ilk kez yaz mevsiminde yola çıkıcam bu arabayla aklıma takılan bi konuydu sormak fikir almak istedim bende babamın arabasıyla gezeken bilmezdim yolların bu kadar bozuk olduğunu bu kadar çok kasis oluğunu benzinin bu kadar pahalı olduğunu kendi paranla kendi arabana binince anlıyosun farkediyosun!!!sebebi bu yani yoksa burda kimse sırf şekil olsun die klimalı ya da aksesuarlı arabaya binmiyor!!! umarım anlatabilmişimdir!!!

Yokuş bulursam komresyona alarak klimayı coştururum yokuş bitiminde motor devri rölantiye yaklaşırken klimayı kapatırım. :p

(tamamı şakadır lütfen gereksiz yere yuh çekmeyiniz)

arkadaşım gideceğim yol 900km yani 10liradan fazla farkeder ayrıca arabamı yeni aldım ilk kez yaz mevsiminde yola çıkıcam bu arabayla aklıma takılan bi konuydu sormak fikir almak istedim bende BABAMIN arabasıyla gezeken bilmezdim yolların bu kadar bozuk olduğunu bu kadar çok kasis oluğunu benzinin bu kadar pahalı olduğunu kendi paranla kendi arabana binince anlıyosun farkediyosun!!!sebebi bu yani yoksa burda kimse sırf şekil olsun die klimalı ya da aksesuarlı arabaya binmiyor!!! umarım anlatabilmişimdir!!!
kanka 80,90 km sabit git cam acma kilama ac ara ara kardeşim araba arabayi sikiştirmassan az yakar kafana takma:good:

arkadaşım gideceğim yol 900km yani 10liradan fazla farkeder ayrıca arabamı yeni aldım ilk kez yaz mevsiminde yola çıkıcam bu arabayla aklıma takılan bi konuydu sormak fikir almak istedim bende BABAMIN arabasıyla gezeken bilmezdim yolların bu kadar bozuk olduğunu bu kadar çok kasis oluğunu benzinin bu kadar pahalı olduğunu kendi paranla kendi arabana binince anlıyosun farkediyosun!!!sebebi bu yani yoksa burda kimse sırf şekil olsun die klimalı ya da aksesuarlı arabaya binmiyor!!! umarım anlatabilmişimdir!!!

Bir kere daha yazsaydın :D

erman kardeşim iyice vurgulamış olayı :) 3 kez :) heheeee
normal abi, baba parası olunca oole tabi.. şimdi ise tasarruf için napsam acaba diye düşünüoruz, benzinin en pahalı olduğu ülkede yaşayınca

uzun yolda klimayla giderim.şehir içlerinden geçerken mutlaka kırmızı ışığa yakalanırsın ya o anlara gelirken klimayı kapatıp camı açar içerdeki havayı sirküle ettiririm.Ha arabada yok mu o özellik var ama ben daha doğal olsun diye yapıyorum.Zaten şehir içi arabayı zorlamanın bir alemi yok.Benzin tüketimimde farketmiyor diyecek kadar az artıyor.

Cam açıp ta sesten rahatsız olacağıma klimayı fazlasıyla tercih ederim.Çünkü cam açsanızda çok sıcak yerlerde serinlemek bir yana daha çok ısıyı artırıyor.Üstelik çok rahatsız edici.Yani her açından klima.

erman kardeşim iyice vurgulamış olayı :) 3 kez :) heheeee
normal abi, baba parası olunca oole tabi.. şimdi ise tasarruf için napsam acaba diye düşünüoruz, benzinin en pahalı olduğu ülkede yaşayınca
:D:D:D ya dün gece database error deip duruyodu sitede bende o sinirle basmışım ha basmışım ondan yani vurgu yeri kırmızı yoksa:)

kanka 80,90 km sabit git cam acma kilama ac ara ara kardeşim araba arabayi sikiştirmassan az yakar kafana takma:good:
kanka dün gece ki o yoruma çok sinirlendim klima açmicaksanız ne nie klimalı araba alırsınız ki bilmem ne die biri yorum yazmış ona yani;)

Geri