V E C T R A C ' Ler Buraya

Merhabalar, corsamı sattıktan sonra maddi durumları toplar gibi olduk.Bi araç buldum,2006 model 1.6 elgance Vectra 60binde boya yok. Fiyat nasıldır.araçtan memnunmusunuz.

teşekkürler
ne istiyor arabaya 60.000km triger bakımı gelmiş 700-800 tutuyor. alım satım da 700 tutyor aklında olsun. araba iyi daha dolusu mercedeste bile yok sunroof ta varsa yemede yanında yat 28000-30000 tl aralığında olması lazım

c kasalar gercektende cok hos bir araba ama volkanın dedigi gibi triger kayısını motora baktımak gerekir

ne istiyor arabaya 60.000km triger bakımı gelmiş 700-800 tutuyor. alım satım da 700 tutyor aklında olsun. araba iyi daha dolusu mercedeste bile yok sunroof ta varsa yemede yanında yat 28000-30000 tl aralığında olması lazım
Teşekkürler, araç benzinli triger kayışımı olur :S

Aracı aldım, aranıza katıldım. Araç 66Binde tüm bakımları ve trigeri değişmiş. AFL Far sistemi mevcut 2006 model Gümüş Gri Elegance Paket yarı deri koltuk.

Tavandan konsola vuran ışığı nasıl açıcaz? otomatik yazıyordu kitapçıkta yanmıyor bende. Ve araçta yapılacak ince ayarlar var mı? Mesela kapıları açma tuşuna basınca farların yanması gibi.

@dtvolkan
Arkatampon ekini ve spoileri nereden ve ne kadara aldığınızıda öğrenebilirmiyim teşekkürler.

Teşekkürler. Kafama takılan soruları yazıyorum kusura bakmayın.

Edıt:ekleme

Son düzenleme:
aracin hayirli olsun cihad. aracinda afl olmasi cok guzel. fotolari en kisa zamanda bekliyoruz...

Aracı aldım, aranıza katıldım. Araç 66Binde tüm bakımları ve trigeri değişmiş. AFL Far sistemi mevcut 2006 model Gümüş Gri Elegance Paket yarı deri koltuk.

Tavandan konsola vuran ışığı nasıl açıcaz? otomatik yazıyordu kitapçıkta yanmıyor bende. Ve araçta yapılacak ince ayarlar var mı? Mesela kapıları açma tuşuna basınca farların yanması gibi.

@dtvolkan
Arkatampon ekini ve spoileri nereden ve ne kadara aldığınızıda öğrenebilirmiyim teşekkürler.

Teşekkürler. Kafama takılan soruları yazıyorum kusura bakmayın.

Edıt:ekleme
tavandan konsola vuran ışık parkları açınca otomatik yanıyor. fiber ekleri burak(06BB0504) arkadaşımız bana ankaradan karlıkçı halilden aldı sağ olsun. tavsiyem boyasız alman yönünde. monte edip üstünde boyatman daha iyi olur

Geri